Dziś stylizacja jak dla nastolatki ;) Ostatnio bardzo nam się takie podobają… szkoda tylko, że tak trudno dostać tego typu ubranka u nas w sklepach. Trzeba się troszkę nachodzić i pokombinować, no ale w końcu udało się ;)

Jak pewnie część z Was zauważyła, leginsy w czarno-białe pasy są tego sezonu bardzo modne ;) Sama mam planach takie kupić dla siebie! Ale ostatnio częściej odwiedzam sklepy z dziecięcą odzieżą niż dla mnie, sprawia mi to dużo większą przyjemność. Dlatego jak któraś z Was zobaczy takie dla dorosłych to proszę o cynk ;) Takie leginsy świetnie pasują w połączeniu z czarną bluzką, ale dla nas było by za smutno, więc przełamałyśmy je szarą bluzką ze złotym akcentem. Buty Nikola sama dobrała, tatuś je kupił więc ona je uwielbia, ale wydaje mi się, że pasują ;)

Co do przypinek to ja nigdy ich nie nosiłam, ale Nikola je uwielbia!  Zaczęło się od tych „dla dzielnego pacjenta”, dostaliśmy ich w życiu całkiem sporo ;) Ostatnio pokazałam Nikoli, że przypinki to nie tylko nagroda od lekarza i że mogą fajnie wyglądać na co dzień. W tych z „A GRRR” zakochaliśmy się wszyscy od pierwszego wejrzenia ;) Mam jeszcze kilka fajnych na oku i na pewno nie raz je wykorzystam…  Wam też szczerze polecam zerknąć na pracowniaewa.pl bo to tam są takie małe cudeńka :)
 

Bluzka – MILK Copenhagen (TK Maxx)

Leginsy – Zara

Buty – Reebok

Czapka – H&M (męska)

Przypinki – pracowniaewa.pl