by Karolina

Tego po prostu nie wypada robić kobiecie po 30! (+ mój SEKRET)

Konkurs, Uroda - Szafeczka - 30 listopada, 2017

Nawet o tym wcześniej nie myślałam, ale ten rok, który już za chwilkę hucznie powitamy, będzie dla mnie ostatnim z dwójką na przodzie!

Dopiero teraz to do mnie dotarło… i mam mieszane uczucia. Z jednej strony ta zbliżająca się trzydziestka złowieszczo zerka na mnie zza rogu, a z drugiej… zastanawiam się czy to coś w ogóle zmieni? W sumie to już od jakiegoś czasu czuję się, jakbym była po trzydziestce. Serio! Moja córka jest już taka duża, że za chwilę nie będę mogła jej podnieść, a moje przyjaciółki mają trzydziestkę już za sobą. Z resztą zawsze miałam starszych znajomych, no i konsekwentnie się tego trzymam.

Tak będąc jedną nogą już po 30, a drugą powoli zbierając się jeszcze z moich lat dwudziestych, myślę sobie, że trzydziestka to piękny wiek. To czas, gdy kobieta powinna jak nigdy zacząć o siebie dbać, zarówno w kontekście fizycznym jak i psychicznym oraz pozwolić sobie na odrobinę myślenia o sobie – oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. To czas na rozwinięcie skrzydeł i czerpanie radości z życia w świadomy sposób. Waśnie wtedy życie powinno nabrać pełnego smaku!

Wiele można znaleźć w Internecie artykułów o tym, czego kobieta po 30 nie powinna robić, a zwłaszcza czego nie ubierać. I tak możesz się dowiedzieć, że dres to należy już schować na dnie szafy, całonocne imprezy są bardziej żałosne niż szalone, a Ty powinnaś przysiąść nad swoim słownictwem i w bardziej wyszukany sposób formułować myśli. Nie wiem kto to pisze, może faceci? ;) Kobieta po 30 może wszystko, nawet chodzić w dresie na zakupy, ale jest kilka rzeczy, które jej nie przystoją. Jakie?

Życie z głupimi kompleksami (tak jak ja)

Nie będę gołosłowna i opiszę to na przykładzie, tak na swoim, bo muszę się Wam do czegoś przyznać. Od jakiś 10 lat cierpię na kompleks związany z… moim głosem. To było nieraz do tego stopnia uciążliwe, że prosiłam Adriana, aby za mnie coś załatwiał. Po prostu uważałam że przez mój piskliwy głosik nikt poważnie mnie nie potraktuje. Zwłaszcza przez telefon. To też miało wpływ na opory przed nagrywaniem filmów. Kompleks potrafił mocno dawać w kość i zwyczajnie utrudniać życie. Czasem, gdy już czułam, że jest lepiej, to ktoś zapytał „czy jest mama w domu?” i zaczynało się na nowo.

Teraz jest już lepiej. Wiem, że nic z tym nie zrobię, głos mam jaki mam, a okazuje się, że dla wielu jest on uroczy i może się nawet podobać. Najważniejsze jest to, że już nie chcę sobie psuć dnia ani humoru głupią rozmową, że nie chcę przez takie urojenia czuć się kimś gorszym! Jestem mamą, dorosłą kobietą, która chce się rozwijać i realizować swoje marzenia i na pewno mój głos mi w tym nie będzie przeszkadzał.

Tyczy się to wszystkich naszych kompleksów, które nas wycofują i odejmują pewności siebie. Nieważne czy to mało wzrostu, krzywe palce czy garbaty nos (tak, to też mi przeszkadzało). Po 30 nie widzę już miejsca na takie kompleksy!

Zaniedbywanie siebie

Mówi się, że nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. Nie mam tu na myśli tego, że po 30 musisz nagle zacząć zmieniać swój styl na siłę, brać kredyt na drogą torebkę, męczyć się z wyrzutami sumienia nosząc futro z norek czy zacząć chodzić na botoksowe imprezy niczym z Wielkiego Piękna Paolo Sorrentino. Jednak to zdecydowanie czas na to, aby emanować kobiecością, cieszyć się swoją urodą, ale też zacząć o nią dbać z należytą uwagą. Zapobieganie powstawaniu zmarszczek czy odpowiednia pielęgnacja zapewniająca elastyczność skóry, to podstawowy pakiet ochronny. To coś o czym powinnaś pamiętać już od jakiegoś czasu, ale teraz to już musisz zapewnić swojej skórze ochronę i dbałość na najwyższym poziomie.

Tak samo jak w kwestii mojego mini-kompleksu z blizną na twarzy, tak samo tutaj zdaję się na Esteé Lauder. Na co dokładnie? Po pierwsze, Revotalizing Supreme + Global Anti-Aging Cell Power Eye Balm, czyli odżywczy balsam pod oczy, poprawiający jędrność i elastyczność skóry pod oczami oraz redukujący widoczność drobnych linii, worków i całej reszty niechcianych śladów tego, że już kilka lat stąpamy po tej ziemi. To wzmacniający barierę ochronną balsam, dzięki któremu skóra pod oczyma zostaje błyskawicznie odżywiona, ukojona i nawilżona. Po drugie, Revitalizing Supreme Light +, ultralekka (to ważne!) formuła, będąca połączeniem antyoksydantów i substancji łagodzących, która chroni skórę i poprawia gęstość oraz jej elastyczność. Jest beztłuszczowa i kontroluje poziom produkcji sebum oraz minimalizuje widoczność porów. W sumie, to powinnam też Adrianowi prowadzić taką kurację… no ale on ma worki pod oczami całe życie ;)

Dzięki takiemu duetowi czuję się, jakbym zatrudniła sztab niewidzialnych specjalistów dbających o moją skórę… i wiesz co? Przy tak wypracowanej rutynie już więcej o tym nie myślę! Dwa razy dziennie, kilka ruchów ręką, a skóra za to jeszcze podziękuje. No i Ty sobie również! Tak właśnie widzę kobietę po 30, jako osobę, potrafiącą dokonywać mądrych wyborów, które mają długofalowe i (często na pierwszy rzut oka) nieoczywiste korzyści. Przecież kupując kosmetyki wiele z nas nie myśli o swoim czasie, a szkoda! Dobry produkt, dobrany do Twoich potrzeb, który po prostu spełnia swoje obietnice, oszczędza także Twój czas, który możesz poświęcić na to co lubisz!

Zapominanie o samej sobie

Kobieta. Strażniczka ogniska domowego. Stawiająca czoła wyzwaniom, dbająca o dzieci, o męża, dom, często też realizująca się w pracy… tylko czasem zapominająca o samej sobie.  O ile do trzydziestki uważam, że jeszcze można dać się wkręcić w tę karuzelę szaleństwa, to już kobieta rozwijająca na dobre swoje skrzydła, nie może w tym wszystkim zapominać o sobie. O  odpoczynku, świętym spokoju czy po prostu poprawianiu humoru, robiąc sobie samej drobne upominki. Należy Ci się!

Przejmowanie się kto i co o Tobie pomyśli

Oczywiście nie da się żyć ignorując wszystko i wszystkich w myśl mnie nie obchodzi co sobie pomyślisz ;) Jednak dobrze pamiętam jak bardzo w głowie potrafi siedzieć ten podstępny głosik, który wciąż przypomina, aby zastanawiać się i analizować, kto i co sobie pomyśli. To nigdy nie jest dobre, a kobiecie po 30 po prostu już nie wypada się tym przejmować. Dlaczego? W moim mniemaniu, taka kobieta powinna być świadoma swoich wartości i nie przejmować się ocenami osób przypadkowych i takich, na których zadaniu nie powinno zupełnie jej zależeć.

Nie szanowanie czasu

Tego nauczył mnie mąż. Kiedyś tak mu przytakiwałam tylko, ale im bliżej magicznej trzydziestki tym lepiej go rozumiem. Może nie jest tak przewrażliwiona na marnowanie czasu jak on, ale zaczynam go bardzo szanować. Wszak to jeden z naszych najcenniejszych zasobów! Nie zrozum mnie źle, nie mam na myśli tego, że w każdej chwili musisz napierać, realizować się maksymalnie, przeć do przodu i być dla siebie oraz rodziny bardziej wymagającą szefową niż kochającą żoną i mamą. Zasada jest jednak prosta. Jeśli marnować czas, to tak aby sprawiało Ci to przyjemność.

Brak asertywności

To bywa trudnym zadaniem, jednak kiedyś trzeba się nauczyć… odmawiać. To dodatkowo trudna do zdobycia umiejętność, dla osób postrzeganych i chcących być postrzegane jako miłe. Niestety często kończy się to tym, że jak w punkcie wyżej zamiast spędzać czas tak jak lubimy, robimy coś czego ani nie chcemy ani nie powinnyśmy. Niestety, to czas, aby już się z tym pogodzić: inni ludzie nigdy nie będą szanować Twojego czasu, więc musisz o niego zadbać sama.

Spędzanie czasu z ludźmi, których tak naprawdę nie lubisz

Niektórzy trzymają się paczką znajomych przez dajmy na to dwadzieścia lat, inni jak ja, swoją paczkę skompletowali dopiero w dorosłym życiu. Jednak w obu przypadkach, gdy już nie masz kilkunastu lat i ze znajomymi czy przyjaciółmi spotykasz się rzadziej, nie ma tu miejsca na osoby, których nie lubisz. Jedni nazwą ich „znajomymi z przyzwyczajenia”, dla innych będą to „wampiry energetyczne”. W obu przypadkach, musisz sobie zdać sprawę, że to Ty jesteś panią swojego życia. Skoro chcesz z niego korzystać i się nim cieszyć, to czas odciąć się od toksycznych znajomości, a czas spędzać z tymi, którzy sprawiają, że jesteś szczęśliwa.

Powtarzanie, że coś zrobisz kiedyś

Kiedyś to taka magiczna kraina, która bardzo często okazuje się istną Nibylandią. Odkładamy na kiedyś naukę nowego języka, podróż czy posprzątanie w szafie, którą już strach otwierać. Kobieta, która chce wykorzystywać swój potencjał powinna zejść na ziemię, przestać żyć marzeniami o tym co kiedyś i podejmować świadomie decyzje. Zakładam że coś zrobię i do tego dążę, albo odpuszczam.

To co właśnie przeczytałaś jest magiczną miksturą, która powstała połączenia z dwóch składników. Pierwszy to moje doświadczenia, a drugi to właśnie to do czego dążę. Dlaczego? Cóż, ten wpis nie tylko ma zmotywować Was, ale też mnie. Chyba sama sobie go powieszę nad biurkiem! Ciekawa jestem czego według Ciebie nie wypada „trzydziestce”. Daj znać koniecznie w komentarzu i pamiętaj, że po 30 dopiero zaczynamy uwalniać swój potencjał, a życie nabiera smaku!

W ramach inspiracji i udowodnienia, że wszystko jeszcze przed nami, pomyśl o Esteé Lauder, która swoją pierwszą „fabrykę” otworzyła mając ponad 30 lat, a produkcja odbywała się nad kuchenką w byłej restauracji. Przy pierwszym stoisku nie tylko sama stała za ladą, ale też demonstrowała produkty, wklepywała je klientkom, masowała oraz malowała je :) W wieku 40 lat osiągnęła swój cel – otrzymała zamówienie od najsłynniejszego domu handlowego w Nowym Jorku, Saks Fifth Avenue. Dziewczyny, przepraszam, KOBIETY – działamy!

K O N K U R S

Na koniec mam niespodziankę, bo jedna z Was może wygrać kosmetyki Esteé Lauder, o których pisałam wyżej. Co musisz zrobić? 

Napisz poniżej w komentarzu propozycję hasła motywującego Ciebie (oraz inne kobiety) do odnalezienia w sobie wewnętrznej siły! Koniecznie dodaj do hasła #UnlockYourPotential

Do wygrania jeden zestaw: Revitalizing Supreme+ Global Anti-Aging Cell Power Eye Balm oraz Revitalizing Supreme Light + Global Anti-Aging Cell Power, a do tego złota ramka z Twoim hasłem! Na zgłoszenia czekam do północy w środę 6.12.2017, a wyniki ogłoszę w tym wpisie 8.12.2017.

W Y N I K

Ponad 300 zgłoszeń konkursowych. Ponad 300 haseł, które motywują Was każdego dnia do działania. To nie był łatwy wybór, dlatego musiałam się skonsultować i wraz z przedstawicielami Estée Lauder wybrałyśmy to jedno zwycięskie hasło. Wklejam je poniżej, autorce serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy :)

Piękno nie zna wieku – jest w każdym z nas.
#UnlockYourPotential

Słyszałam i czytałam nieraz o tym, czego nie wypada (a nawet nie wolno) robić kobiecie po 30! Problem w tym, że z wię…

Posted by szafeczka.com on Thursday, November 30, 2017

Udostępnij wpis

325 komentarzy

 • Magdalena 30 listopada, 2017 at 20:06

  „30-stka” wpadnie na licznik za ciut więcej niż dwa miesiące… hmm chyba będę taką samą kobitką, jaką jestem od dłuższego czasu ;-)

  hasło to po prostu: być kobietą :-D ;-)
  #UnlockYourPotental

  Odpowiedz
  • Ewa 1 grudnia, 2017 at 23:31

   Mądrze wybieraj swoje cele i marzenia gdyż staną się one rzeczywistością. Oczywiście mozesz chciec nic to dostaniesz również „nic” głowa do góry.
   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
   • Izabelka21 5 grudnia, 2017 at 10:25

    #UnlockYourPotential Moje hasło motywacyjne daje mi dużo siły:) usłyszałam je od przyjaciela kiedy miałam bardzo dużo problemów życiowych i trudnych decyzji przed sobą. Chciałam wszystkich uszczęśliwić nie krzywdząc ani siebie ani nikogo innego wiec krótko mówiąc byłam w ciemnej d….;) i wtedy usłyszałam jedno krótkie zdanie które teraz towarzyszy mi codziennie: „chcesz być szczęśliwa? to… po prostu bądź” . To moje hasło motywujące na codzień i pomagające w życiu: Chcesz być szczęśliwa? To po prostu bądź. :)

    Odpowiedz
  • Katarzyna 2 grudnia, 2017 at 17:50

   Jestem swoim najwiekszym przyjacielem!

   Odpowiedz
  • Katarzyna 2 grudnia, 2017 at 17:51

   Jestem swoim najwiekszym przyjacielem!
   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
 • Aleksandra 30 listopada, 2017 at 20:23

  Jestem juz po 30 stce i jako ta która obiema nogami juz przekroczyła tą granice z podniesioną głową powiem że: zdecydowanie bardziej doceniam to co mam a nie to co mogłabym mieć , wykorzystuje czas maksymalnie jak tylko sie da na rzeczy które przemijają ( córka , mąż, rodzina i wspólne spędzanie czasu ), nie trzymam w pamięci złych wspomnień, słucham ludzi , słucham siebie i ponad wszystko pamietam ze jestem kobietą:)

  #UnlockYourPotencjal

  Odpowiedz
 • Daria 30 listopada, 2017 at 20:30

  Wewnętrzna siła, jeśli ją posiadasz, nic nie będzie Cię w stanie zniszczyć ☺️

  Odpowiedz
  • Szafeczka 30 listopada, 2017 at 20:31

   Super! Proszę o dodanie #UnlockYourPotential ;)

   Odpowiedz
   • Paulina Sypień 2 grudnia, 2017 at 11:56

    Hasło które bardzo mnie motywuje, nawet jeśli chcę już sobie odpuścić to : „To, czego warto się trzymać, nie pozwoliło by ci odejść.” #UnlockYourPotential

    Odpowiedz
 • Izabela 30 listopada, 2017 at 20:34

  Audery Hepburn rzekła kiedyś, że „Szczęśliwe kobiety są najpiękniejsze” i tego się trzymam
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Nikola 30 listopada, 2017 at 20:35

  Hasło:
  Żyj tak, jakby jutra miało już nie być

  Odpowiedz
  • Nikola 30 listopada, 2017 at 20:38

   Hasło:
   Żyj tak, jakby jutra miało już nie być
   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
  • Nikola 30 listopada, 2017 at 20:39

   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
 • Gosia 30 listopada, 2017 at 20:57

  Jako kobieta niepełnosprawna wiem, że ograniczenia są tylko w naszych głowach, możemy wszystko wystarczy tylko chcieć. Możesz wszystko tylko wyzbądź się lęku:) #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia 30 listopada, 2017 at 21:10

  Ja do 30tki mam jeszcze ponad 5 lat :D Ale nieustannie myślę o tym, że kiedy ten wiek nadejdzie, chciałabym mieć wtedy dzieciaczka, męża u boku i własne mieszkanie. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to wszystko jest przede mną, że mogę już być szczęśliwa wiedząc, że wszystko co najlepsze dopiero nadejdzie. Chyba właśnie to daje mi największą siłę i motywację. Każda taka myśl pokonuje szary poniedziałek, który co tydzień próbuje zepsuć mi plany. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Anka Sporek 30 listopada, 2017 at 21:12

  „Zawsze bądź oryginalna wersja samej siebie, zamiast być kopią kogoś innego”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Gosia 30 listopada, 2017 at 21:17

  U mnie magiczna 30 juz za kilka miesiecy. Swietujac 29 urodziny nie sadzilam, ze najblizszy rok bedzie pelen tak pozytywnych zmian- wymarzona praca i nieoczekiwany cud-dzidzius, ktory jak sie pospieszy 2 tyg. bedzie prezentem urodzinowym dla Mamy Moje haslo ? ,Uwierz w marzenia i pracuj ciezko nad ich realizacja, bo kazdy jest kowalem wlasnego losu!’ #UnlockYourPotencjal

  Odpowiedz
 • Aga_ru 30 listopada, 2017 at 21:27

  Na początku będą pytać, po co to robisz. Później będą pytać, jak to zrobiłaś. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Gosia 30 listopada, 2017 at 21:31

  „Moja wewnętrzna siła jest odzwierdziedleniem wiedzy o samej sobie. Im bardziej poznaje siebie, tym bardziej jestem silna.”
  Przeczytałam Twój post, który skłonił mnie do chwili refleksji. W ten sposób powstał powyższy cytat. 30stka przede mną lada moment. Ten piękny wiek wymaga ode mnie bycia świadoma swoich zalet, zdolności i umiejętności. Mając taka świadomość mogę budować swoją wewnętrzna sile.

  Odpowiedz
 • Gosia 30 listopada, 2017 at 21:39

  „Moja wewnętrzna siła jest odzwierdziedleniem wiedzy o samej sobie. Im bardziej poznaje siebie, tym bardziej jestem silna.”
  Przeczytałam Twój post, który skłonił mnie do chwili refleksji. W ten sposób powstał powyższy cytat. 30stka przede mną lada moment. Ten piękny wiek wymaga ode mnie bycia świadoma swoich zalet, zdolności i umiejętności. Mając taka świadomość mogę budować swoją wewnętrzna sile.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Monika 30 listopada, 2017 at 21:44

  Wiek to stan umysłu. Pesel to rozmiar bagażu wspomnień.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Zuzanna Steć 30 listopada, 2017 at 21:48

  Moja propozycja to „Ne te laisse pas éteindre” , co możnaby przetłumaczyć na „nie pozwój zgasić swojego światła”. Dlaczego francuski?
  Nie ma chyba bardziej kobiecego języka :)

  Pozdrawiam Cię serdecznie, piękne zdjecia.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Gosia 30 listopada, 2017 at 21:49

  Szafeczko wg instrukcji dodałam hasztag, ale widzę, ze są różne jego wersje. Zastanawiam się, która forma jest właściwa :)

  Odpowiedz
  • Szafeczka 30 listopada, 2017 at 22:03

   Gdzieś faktycznie wkradł się błąd, teraz jest już ok :)
   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
 • ITAXV 30 listopada, 2017 at 21:57

  `Najważniejsze to żyć w zgodzie z sobą, nie tylko na pokaz.

  #UnlockYourPotential

  P.S. jesteście przykładem wspaniałej, nowoczesnej rodziny. Serdecznie pozdrawiam :)

  Odpowiedz
 • Ilonusek 30 listopada, 2017 at 22:02

  30stke przekroczyłam rok temu. Nie mogłam się odnaleźć w tej rzeczywistości. Kiedyś przyjaciółka powiedziała do mnie : nadal młoda, nadal piękna a jednak nie traktują Cię już jak gówniarę ;)
  I to właśnie moje motto po 30-stce

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • angelikapecek 30 listopada, 2017 at 22:10

  Do trzydziestki mi daleko, mam dopiero 22 lata. A może już? Tak jak ty, czuje się na starszą niż jestem a to za sprawą tego, że bardzo szybko wkroczyłam w dorosłe życie. Mój syn lada chwila rozpocznie naukę w szkole, a ja jako kobieta ambitna bardzo chciałabym spełnić się zawodowo. Nie boje się użyć tu słowa ambitna, bo jestem człowiekiem który zawsze chce być w czymś najlepszy. Chcę być najlepszą żoną, mamą, chcę najlepiej wykonywać swoją pracę, starając się wchodzić na następne szczeble swojej zawodowej kariery. Przede mną bardzo długa droga ale plan mam jeden chcę być SPEŁNIONĄ KOBIETĄ. Dlatego najlepszą motywacją dla mnie jest ciągła praca nad sobą, zawsze mogę być lepsza i mądrzejsza o nowe doświadczenia.

  Moje hasło nie będzie wymyślne i „reklamowe” ale myślę, że bardzo życiowe.

  Kobieta spełniona, to nie kobieta która ma ma dom, męża i dwoje dzieci. Kobieta spełniona, to kobieta która pracuje nad tym aby czuć się być wartościowym człowiekiem, nieustannie doskonaląc swoje wartości.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • AnnBsh 30 listopada, 2017 at 22:25

  Ten post nie tylko dotyczy kobiet po 30. roku życia, ale też przed! :) mam wrażenie, że od kobiet w wieku 25lat wymaga się rzeczy, które były symbolem 'kobiecosci’ 50 lat temu.. Czyli jak ma maturę, to musi iść na studia, górana drugim roku wziąść ślub i odrazu dziecko, a jak nie idzie na studia to oczywiście na rok do pracy i po roku wziąść urlop macierzyński, ciemne usta jak nie pasowały, gdy było się nastolatka, to teraz tym bardziej nie pasują, a jak się ubiera spódnicę to tylko do kolan. ile ja już się zdążyłam od rodziny nasluchac, to głowa mała. Ale ich nie posluchalam i przynajmniej zaczynam się teraz realizować, no bo kiedy jak nie teraz! :)

  A moja propozycja hasła brzmi: 'Kobiecość Twoim światłem’

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Sylwik 30 listopada, 2017 at 22:50

  Jesteś dużo silniejsza niż ci się wydaje. Przekonaj się.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kinga 30 listopada, 2017 at 22:56

  „Życie jest za krótkie aby marzyć, trzeba spełniać swoje zachcianki te małe i te duuuże – nie tylko swoje ”

  #UnlockYourPotential

  Gdybym wygrała, oddałam by zestaw mojej ukochanej mamie Beacie ❤️
  Nie na święta, tak poprostu żeby wywołać uśmiech

  Odpowiedz
 • Ewelina 30 listopada, 2017 at 23:37

  „Żyj, śmiej się, kochaj i bądź kochana”

  Odpowiedz
 • Ewelina 30 listopada, 2017 at 23:38

  „Żyj, śmiej się, kochaj i bądź kochana”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Patrycja 30 listopada, 2017 at 23:54

  Bądź najlepszą wersją siebie, nie bój się spełniania marzeń i nie oglądaj się na innych! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewelina 1 grudnia, 2017 at 00:13

  W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
  #UnlockYourPotential.

  Odpowiedz
 • Kamila 1 grudnia, 2017 at 00:19

  A może po prostu:
  „Siła jest kobietą” :)
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Logomedica 1 grudnia, 2017 at 00:19

  To może zabrzmieć jak banał, ale kiedy czujesz się piękna i silna w środku, to widać na zewnątrz.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Bizonka 1 grudnia, 2017 at 00:29

  Wszyscy mamy gorsze dni. Ale jedno jest pewne,: nie ma takich chmur, przez które słońce nie umiałoby się przebić.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Czarna z mlekiem 1 grudnia, 2017 at 00:40

  Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz, i lepiej być całkowicie niedorzeczną niż totalnie nudną
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Aga 1 grudnia, 2017 at 01:07

  Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia !

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Blanolo 1 grudnia, 2017 at 05:11

  „I kobieta, i kwiat mają dni swoje. Nie mają lat.”
  Jan Sztaudynger

  Odpowiedz
 • Aleksandra 1 grudnia, 2017 at 06:20

  Witam oto moje motto , może trochę dziecinne jak na 30 latke ale mnie bardzo pomaga

  ” Ja nie cukierek , nie każdy mnie lubic musi , poza tym nikt nie lubi być ciągle lizany… ;) ”

  #UnlockYourPotential

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Natalia 1 grudnia, 2017 at 07:13

  Jesteś po 30? -to tylko liczba… Możesz wszystko!!! Jesteś piękną kobietą nie nastką, a kobietą. Nic Cię nie ogranicza – chyba, że sama się ograniczasz -a szkoda, bo życie jest piękne i krótkie. Już dziś zacznij nową przygodę, nie przejmuj się ludźmi, masz już swój bagaż doświadczeń… Szczęśliwej podróży! Następny przystanek 40!

  Odpowiedz
 • Marta :-) 1 grudnia, 2017 at 07:52

  Pamiętaj – Twoją największą motywacją, a jednocześnie największą przeszkodą jesteś Ty sama!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Paulinawe 1 grudnia, 2017 at 08:27

  Uwierz w siebie, nikt tego za Ciebie nie zrobi. #UnlockYourPotential, działaj, twórz, inspiruj.

  Odpowiedz
 • Magdalena Ś 1 grudnia, 2017 at 08:41

  Siła jest kobieta.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Dominika 1 grudnia, 2017 at 08:46

  Ja mam ten problem, że mając 26 lat (jeszcze :)) ludzie widząc mnie myślą że nie jestem jeszcze pełnoletnia ! Drobna budowa, wzrost 164 cm oraz długie blond włosy nie ułatwiają mi tego. Jeszcze ten głos ! W wolnych chwilach śledząc Waszą Szafeczkę na instagramie puszczam filmiki i wtedy mój chłopak myśli że to ja mówię zamiast Ciebie Karolino :D. Mówi że mamy identyczne głosy i jakby nie wiedział że to jest nagrane w 100 % myślałby że nagrywam samą siebie ! Jesteś dla mnie przykładem, motywacją, dajesz mi wiarę że pomimo delikatnej urody nie powinnam się przejmować co myślą inni. Czy mam 15, czy 26 lat. Ważne jest to co ja myślę, jak się zachowuje i jak się czuje sama ze sobą !

  „Bądź sobą ! ” „Piękno ukryte jest wewnątrz nas !”#UnlockYourPotential

  P.S. Piękne kobiece zdjęcia !

  Odpowiedz
 • wima1986 1 grudnia, 2017 at 08:55

  Nieważne, że w życiu się potykasz, bo któż tego nie czyni, lecz ważne żeby mieć siłę i się podnieść!

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • maverinda 1 grudnia, 2017 at 09:15

  Szanuj siebie, a inni będą szanować Ciebie! Bądź wartością dla samej siebie! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • joanna32 1 grudnia, 2017 at 09:15

  „Padłaś. Powstań!!! Popraw koronę i do przodu!”

  Odpowiedz
 • Magda P 1 grudnia, 2017 at 09:21

  Wszystkie kobiety są silne, poprostu nie każda z nas doświadczyła przebudzenia mocy
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • KAROLCIA 1 grudnia, 2017 at 09:25

  ” PIĘKNO JEST W OCZACH KAŻDEJ KOBIETY GDY OPOWIADA O SWOICH MARZENIACH ! ”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • MARILYN MONROE 1 grudnia, 2017 at 09:34

  „MARZENIA MAJĄ IMIONA KOBIET !”

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Anita 1 grudnia, 2017 at 09:35

  ” Pnij się w górę i sięgaj gwiazd, nie pozwól by ktoś ciągnął cię w dół wmawiając, że to niemożliwe” #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Karolina 1 grudnia, 2017 at 09:43

  Silna, piękna, kobieca – bo życie zaczyna się po 30! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • wiolka1259 1 grudnia, 2017 at 09:45

  Mogę! Zrobię! Potrafię! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • chiarrra 1 grudnia, 2017 at 10:02

  „Musisz kochać to, co robisz – inaczej, cokolwiek być w życiu nie robił, nigdy nie osiągniesz sukcesu. Jeśli kochasz to, co robisz, to możesz ciężej pracować, bardziej się starać i być w tym coraz lepszy. Tym samym życie będzie Ci sprawiało coraz większą przyjemność. Najważniejsze, abyś znał się na tym, co robisz, i lubił to – dzięki temu rozwiąże się wiele problemów.”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Dorota 1 grudnia, 2017 at 10:15

  Będąc matką, żoną, kochanką, dobrym pracownikiem, ale koniecznie pozostań spełniaczką swoich marzeń i zachcianek. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • kali 1 grudnia, 2017 at 10:21

  Drzewo rośnie powoli, aby pod koniec zaskoczyć nas swoją siłą. Psychika kobiety dojrzewa z czasem, aby potem pokonywać szczyty.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • wioola_12 1 grudnia, 2017 at 10:33

  W każdej z nas jest siła, trzeba tylko ją wydobyć. Dzięki takiej sile świat możemy zdobyć.

  Odpowiedz
 • Klaudia 1 grudnia, 2017 at 10:37

  Oj tak dobry krem pod oczy potrzebny na gwałt! Przy niemowlaku dni krótkie, a nocy wcale nie ma. A gdzie tu znaleźć czas na pielęgnację swojego ciała, więc potrzebne coś co się szybko nakłada i wchłania, a działa za 10 innych kosmetyków. Idealne produkty dla mnie ! :)

  Co do hasła to może wydawać się infantylne i niepoważne, ale dla mnie wychowanej w latach 90 jest najlepsze. Idealnie motywuje do pracy i daje wiarę w to, że wszystko jest możliwe.
  „Go, go Power Rangers” :D
  Oni zawsze wygrywali!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Małgosia 1 grudnia, 2017 at 10:38

  Moje hasło na życie:
  Yesterday you said tomorrow
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Małgosia 1 grudnia, 2017 at 10:42

  Moje hasło na życie:
  Wczoraj powiedziałaś: jutro!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Dora 1 grudnia, 2017 at 10:48

  Masz lustro? Spójrz… I w czym inne są lepsze od Ciebie?!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • doriss 1 grudnia, 2017 at 10:54

  A moje hasło to:
  Nie ma ryby bez ości i człowieka bez wad, skup się na tym co w Tobie najlepsze! :)

  Odpowiedz
 • Kari 1 grudnia, 2017 at 11:05

  Źródło siły jest w każdej z nas, musisz je tylko odkryć!
  Be happy in your own skin
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Annapoint 1 grudnia, 2017 at 11:12

  Nie ogranicza cię nic oprócz wyobraźni i chęci do działania.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Paula Sypień 1 grudnia, 2017 at 11:24

  Nasze niedoskonałości, te widoczne i te ukryte sprawiają, że jesteśmy unikatowe. Pomyśl jak byłoby nudno, gdybysmy były idealnie do siebie podobne, po każdym względem- przykładne żony, synowe, matki, partnerki. Żyj wg siebie, nie wg zasad idealnej kobiety z kolorowej gazety!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Beata 1 grudnia, 2017 at 11:35

  Jesteś Panią swoich myśli! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewelina 1 grudnia, 2017 at 11:54

  Osobiście uwielbiam aforyzm pana Ryszarda Podlewskiego: „Kosmetyki nie odmładzają starych kobiet, ale na pewno postarzają młode”. Na szczęście nie zaliczam się do żadnej z tych grup, więc mogę spróbować powalczyć o cenne nagrody:) mnie jako kobiecie 32-letniej siłę i motywację do działania daje mój 9-miesięczny synek, malutka istota całkowice ode mnie zależna, która z największą ufnością patrzy mi w oczy.
  „Kochaj z całych sił a ta miłość da Ci energię i siłę do działania!” To moje hasło dla wszystkich kobiet, nie tylko po 30-stce.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • magda 1 grudnia, 2017 at 12:00

  tak, tak, zwłaszcza ze Ty na zdjeciach bardziej 20 latke przypominasz. Jak zwykle zdjecia piekne, eleganckie bardzo gustowne,az miło popatrzec. a Ty super elegancko na nich wygladasz. Co tam wiek, wazna pogoda ducha

  Odpowiedz
 • Magdalena 1 grudnia, 2017 at 12:39

  Marz,działaj,zwyciężaj.Pokonuj własne granice bo im trudniej tym bardziej chcesz walczyć o własną siebie a że masz dobre życie więc warto się o nie troszczyć.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • \Danka 1 grudnia, 2017 at 12:40

  Póki żyję będę wierzyć w siebie i pomagać innym -UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Sylwia 1 grudnia, 2017 at 13:10

  Hasło: Siłę masz w sobie, musisz tylko ją uwolnić!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Katarzyna 1 grudnia, 2017 at 13:20

  Każda z nas jest Superbohaterką! Każda z nas to Wonder Woman!

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Dorota 1 grudnia, 2017 at 13:21

  Małe rzeczy które dla siebie robisz są lepsze, niż wielkie ktore planujesz zrobic! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • arli 1 grudnia, 2017 at 13:21

  Życie to ciężka gra jeśli ty w nie nie zagrasz to inni je chętnie za Ciebie przegrają
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • KASIUNIA81 1 grudnia, 2017 at 13:47

  Padłaś? Powstań! Popraw KORONĘ i walcz dalej o swoje :)
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Monia 1 grudnia, 2017 at 14:04

  „Pozwól sobie na bycie sobą…” #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Natalia 1 grudnia, 2017 at 14:21

  Nigdy się nie poddawaj, zawsze podążaj w wyznaczonym sobie celu bo może się okazać że spełnienie marzeń stoi tuż za rogiem.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Beata 1 grudnia, 2017 at 14:40

  Działaj i spełniaj swoje marzenia, inaczej ktoś Ci je zabierze i spełni swoje.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Sylwia 1 grudnia, 2017 at 14:41

  Prawdziwe życie zaczyna się wtedy, kiedy zaczyna się żyć chwilą, tu i teraz… Po 30-stce kobieta staje się coraz bardziej świadoma siebie i swojego piękna, nie tylko zewnętrznego, ale i wewnętrznego i to właśnie jest kwintesencja kobiecości. Zadbajmy o swoje piękno!. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Eveline 1 grudnia, 2017 at 14:50

  Żyj tu i teraz na 100%, według swoich zasad. Każda minuta jest cenna, nie trać czasu na zastanawianie się co myślą o Tobie inni. Każdego dnia staraj się być najlepszą wersją samej siebie – tylko dla siebie. Be yourself!

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Harmony 1 grudnia, 2017 at 14:50

  Hasło: Ciesz się każdą chwilą bez zmarszczek. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Agnieshka 1 grudnia, 2017 at 15:25

  „Zmiana kodu- trójka z przodu! Bądź sobą bo wiek to tylko cyfra, a lat masz tyle na ile się akurat czujesz”

  Odpowiedz
  • Agnieshka 1 grudnia, 2017 at 15:26

   „Zmiana kodu- trójka z przodu! Bądź sobą bo wiek to tylko cyfra, a lat masz tyle na ile się akurat czujesz”

   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
 • Kasia Kaja 1 grudnia, 2017 at 15:33

  Odważ się żyć, nie pożałujesz!

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia W. 1 grudnia, 2017 at 15:35

  Wszystko, co najlepsze masz w sobie. Pokaż to!

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia Kaja 1 grudnia, 2017 at 15:40

  Idź z uśmiechem przez życie, zobaczysz ile niesamowitych rzeczy spotka Cię po drodze.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Daria 1 grudnia, 2017 at 16:00

  Pokochaj swoje mankamenty!- są Twoje i wyjątkowe:)
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Daria 1 grudnia, 2017 at 16:06

  Pokochaj swoje niedoskonałości!- są Twoje i wyjątkowe:)
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marta 1 grudnia, 2017 at 16:09

  Siła jest Kobietą!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Agata 1 grudnia, 2017 at 16:11

  Nikt nie pomyśli o Tobie dobrze, jeśli sama tego nie zrobisz.
  Głos wewnętrzny

  Odpowiedz
 • Ilona 1 grudnia, 2017 at 16:17

  Zgadzam się oczywiście z wszystkimi Twoimi radami ale przede wszystkim aby odnaleźć wewnętrzną siłę trzeba być SOBĄ! I tak też brzmi moje hasło: „Wstań, podejdź do lustra, uśmiechnij się do siebie i powiedz: JESTEM SOBĄ I IDĘ ZDOBYWAĆ ŚWIAT! ”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Joanna 1 grudnia, 2017 at 16:18

  Of course, I can!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Monika 1 grudnia, 2017 at 16:26

  Przede mną 33-cie urodziny. 30-tkę wspominam bardzo przyjemnie. Patrząc na to, w jakim miejscu życia wtedy byłam, czułam się kobietą spełnioną i zadowoloną z siebie. Teraz tez się tak czuję i to co piszesz staje się tylko jeszcze bardziej aktualne…
  Znajdź w sobie przyjaciółkę siebie samej i pozwól jej się o siebie zatroszczyć!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kaja 1 grudnia, 2017 at 16:35

  Ha, zgadzam się :D Dzięki za wpis!

  Odpowiedz
 • Monika 1 grudnia, 2017 at 16:38

  30 – tka już za pół roku.. mam nadzieję, że wreszcie poczuję się spełnioną, kochaną i doce#UnlockYourPotential

  ianą piękną KOBIETĄ a nie tylko czyjąś matką i żoną.. chciałbym wreszcie w odpowiedzi na swoje zalety usłyszeć ” tak Kochanie, tak właśnie jest” a nie „zupełnie nie masz się czym szczycić”.
  Moje hasło: zawsze trzeba znać swoją wartość o nikomu nie wolno nam wmówić że jest inaczej.

  Odpowiedz
 • Dorota 1 grudnia, 2017 at 16:38

  Słuszne podejście. Nie wolno o sobie zapominać w żadnym momencie swojego życia, to procentuje na późniejsze lata :)

  Odpowiedz
 • Marlena 1 grudnia, 2017 at 16:38

  Nauczona doświadczeniem
  Jestem sobą i kocham siebie
  #UnlockYourPotencial

  Odpowiedz
 • lennons966 1 grudnia, 2017 at 17:07

  Hasło:
  Bo być kobietą to wielka rzecz! :)

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Podol 1 grudnia, 2017 at 17:16

  Bo jak nie Ty, to kto zawojuje świat?#UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Magda 1 grudnia, 2017 at 17:48

  Ciesz się jutrem, bo jutro możesz wszystko…
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Aleksandra 1 grudnia, 2017 at 18:19

  #UnlockYourPotential
  Zamknij oczy, weź głęboki oddech. To jest Twoja chwila, Twój czas. Weź się w garść i zacznij spełniać swoje marzenia, uśmiechaj się, bądź sobą, po prostu…żyj.

  Odpowiedz
 • Natalia 1 grudnia, 2017 at 18:25

  #UnlockYourPotential
  Jesteś wyjątkowa -spójrz w lustro a zobaczysz swoją wielką siłę i moc !

  Odpowiedz
 • Dea 1 grudnia, 2017 at 18:26

  To Ty jesteś Siłą.
  UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • KAMA 1 grudnia, 2017 at 18:27

  Siła tkwi we mnie – klucz w życia sednie !. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia 1 grudnia, 2017 at 18:36

  Możesz wszystko #unlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ni 1 grudnia, 2017 at 18:38

  Hasło:”Najważniejszą życiową prawdą jest wiedzieć przed kim się wysrać, a przed kim się posrać”.
  Kiedy odkryjesz jak liczna jest pierwsza grupa ruszasz do przodu. Po 30 są i takie zlote myśli.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marta 1 grudnia, 2017 at 18:43

  Moje hasło życiowe -Nikt za mnie nie umrze ,więc nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć. Życie się ma jedno i trzeba z nigo cisnąc ile się da ❤

  #UnlockYourPotental

  Odpowiedz
 • Dorota K. 1 grudnia, 2017 at 18:44

  Nie zważając na metrykę lśnij uśmiechem, czaruj spojrzeniem, kuś intelektem, kochaj siebie! Po prostu bądź szczęśliwa
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Olka 1 grudnia, 2017 at 18:52

  Zdecyduj, że możesz – czasami tylko to dzieli Cię od spełnienia marzeń.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • elżbieta 1 grudnia, 2017 at 18:56

  Nigdy bym nie pomyślała, że moje wyobrażenia mogłaby się zamienić w rzeczywistość, myśląc, że jest to rzecz prosta jak rozmawianie możesz podarować komuś i być słuchaną, bo być słuchaną jest tym. jest to rzecz nie wyobrażalna, otworzyć okno na świat. na początku czułam się jak samochód bez paliwa, miałam okno i chęć latania, ale brakowało skrzydeł żeby to zrobić, ale wraz ze mną miałam zawsze rzecz ważniejszą – marzenie i wolę, które razem nie tylko stworzyły ideał, ale pozwoliły mi rozmawiać o wielu osobach, które zprezentowały mi gotowość do zrobienia tego co chciałam. miałam wolność bycia sobą i zwyczajnym „click” udzielać siebie każdej osobie, która chciała wejść do mojej historii. zawsze byłam dumna z cytatu ” im więcej drogi robisz tym więcej kłamstw bierzesz, ale będąc w domu wiesz ile zachodów słońca tracisz ?” właśnie ja nie chciałam stracić żadnego zachodu. życie jest piękne, ponieważ każdego dnia jest możliwość zmienienia się, czyli nigdy nie ma takiej możliwości żeby popełnić błedu bez możliwości zmienienia drogi, każdego razu kiedy słyszymy konieczności.
  #UnlockYourPotentia

  Odpowiedz
 • Julka 1 grudnia, 2017 at 19:05

  Natchniona tekstem i życiowym doświadczeniem publikuję hasło:
  „Możesz nie wiedzieć czego chcesz, ważne, że wiesz czego na pewno nie chcesz. Z tą myślą uśmiechnij się do siebie i świata, a to co ma Cię odnajdzie”

  Odpowiedz
 • Julka 1 grudnia, 2017 at 19:06

  Natchniona tekstem i życiowym doświadczeniem publikuję hasło:
  „Możesz nie wiedzieć czego chcesz, ważne, że wiesz czego na pewno nie chcesz. Z tą myślą uśmiechnij się do siebie i świata, a to co ma Cię odnajdzie”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kamila 1 grudnia, 2017 at 19:12

  Jesteś kobietą i nigdy z tego nie rezygnuj to najpiękniejszy dar jaki mogłaś otrzymać! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Barbarka 1 grudnia, 2017 at 19:27

  A ja zacytuję mój ulubiony kawałek Depeche Mode
  „all I ever wanted, all I ever needed is here, in my arms (now)” [org]
  „Wszystko czego potrzebowałam, wszystko czego pragnęłam jest tu, w moich rękach (teraz po 30-stce;-)” #UnlockYourPotential

  W tym wieku ma się już prawie wszystko o czym się w życiu marzyło, rodzinę, dzieci, Dom, wykształcenie, przyjaciół, hobby czy pracę lub ukochane zwierzątko ;-) Wystarczy to teraz tylko pielęgnować i umacniać, a życie będzie usłane różami ;-)

  Odpowiedz
 • Kinga 1 grudnia, 2017 at 19:27

  Ostatnio doświadczam na własnej skórze, że siłą jest również zaprzyjaźnienie się ze swymi słabościami, kompleksami, lękami. Kochajmy siebie takie jakie jesteśmy – zarówno silne, ale i czasem słabe, zorganizowane i czasem roztargnione, pełne energii, jak i zdemotywowane, radosne i rozpłakane. Pozwólmy sobie być i doświadczać wszelkich emocji. Jesteśmy piękne!

  Odpowiedz
 • Joanna D. 1 grudnia, 2017 at 19:32

  Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz dla siebie zrobić, to poznać siebie,wiedzieć w co wierzysz i co chcesz osiągnąć. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Agnieszka P. 1 grudnia, 2017 at 19:51

  I choćby Ci mówiono, że „jes­teś do du­py”… Kochaj swo­je życie, bo jest ono Two­je, a nie tych, którzy tak mówią… Sza­nuj siebie !!! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • NataliaK-P 1 grudnia, 2017 at 19:54

  Także już po trzydziestce i fajny to wiek – doświadczenie jest, a nie ma jeszcze niechęci do zmian.

  Hasło? Mądrość bierze się z poprawionych błędów.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kamila 1 grudnia, 2017 at 20:09

  Siła jest w każdej z Nas! Uwierz w siebie i pokaż światu, że jesteś jedyna i wyjątkowa!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia 1 grudnia, 2017 at 20:35

  Bądź szczęśliwa i samolubna
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • BeataP 1 grudnia, 2017 at 20:36

  Marzenia sie nie spelniaja.Marzenia sie spelnia!

  Odpowiedz
 • BeataP 1 grudnia, 2017 at 20:38

  Nie jest tak ze przestajemy sie bawic bo sie starzejemy.Starzejemy sie poniewaz przestajemy sie bawic…

  Odpowiedz
 • kassia 82 1 grudnia, 2017 at 20:43

  JEDNA KOBIETA = MILION NIESAMOWITYCH MOŻLIWOŚCI #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • ASIA_84 1 grudnia, 2017 at 21:09

  Droga do szczęścia jest zawsze w budowie! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Barbara Skucha 1 grudnia, 2017 at 21:59

  Twój wygląd sprawia, że moc jest z Tobą. Dbaj o siebie! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Katarzyna Rzeczycka 1 grudnia, 2017 at 22:11

  Jesteś jedyna w swoim rodzaju, jesteś silna, jesteś odważna – nie bój się odkryć siebie. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Katarzyna 1 grudnia, 2017 at 22:14

  #UnlockYourPotential
  Kobieto – nie rozczulaj się na d sobą – walcz.
  Nie myśl o tym, co straciłaś – pomyśl o tym co możesz zyskać!

  Odpowiedz
 • Ahunia 1 grudnia, 2017 at 22:51

  W 30 roku życia postanowiłam się rozwieść po to by być szczęśliwą kobietą. Dziś mam 32 lata i nauczyłam się wierzyć , nauczyłam się marzyć i spełniać te marzenia !!! Robię to dla siebie i mojego już 8-letniego syna :-) bo w zyciu wygrywa tylko ten kto pokonał samego siebie!!!!! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Iwona 1 grudnia, 2017 at 23:00

  Wewnętrzna siła to nie żart,
  przekonaj się sama,
  już nie wróż z kart !
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Maria 1 grudnia, 2017 at 23:15

  Rady dość proste, ale wszystko fajnie zebrane ;) Przyda się

  Odpowiedz
 • Agnieszka 1 grudnia, 2017 at 23:22

  Nie musisz jej szukać. Twoja siła jest w Tobie! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kinga 1 grudnia, 2017 at 23:32

  Poczuj szaleństwo, bądź piękna dla siebie i uwierz, że możesz wszystko!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Paulina 1 grudnia, 2017 at 23:45

  Marzenia się spełnia! Każda z nas ma to w sobie – iskierke do działania. Może to być kolejny dzień w nudnej pracy, która daje nam zerowe poczucie spełniania, może uśmiechnięta kobieta mijana na ulicy, elegancko ubrana, pewna siebie i ta myśl „też bym chciała taka być”, może kolejny odgrzewany wczorajszy obiad i świadomość, że inni mają czas i pieniądze na bywanie w restauracjach. Cokolwiek by to nie było-Ty już wiesz! Zacznij teraz! Uda się jeśli naprawdę mocno tego pragniesz i wlozysz w to swoje 110%.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Tesa 1 grudnia, 2017 at 23:59

  Hej, mam nadzieję – że można po angielsku, ponieważ pierwsze co przyszło mi do głowy, co usłyszałam lata temu od mojej psorki od j. angielskiego to:
  „Your potential is endless. Go – do what you were created to do! #UnlockYourPotential”

  Pozdrawiam serdecznie! :)

  Odpowiedz
 • Oliwia 2 grudnia, 2017 at 00:40

  Ja pozwolę sobie przytoczyć cytat Marka Hłaski,: „Można przegrać lub wygrać, ale nie można, do cholery, rezygnować”.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • PATRYCJA 2 grudnia, 2017 at 01:34

  Wewnętrznej siły powinno się szukać w tym co nas najbardziej uszczęśliwia i motywuje, dlatego bierz sprawy w swoje ręce i rób to co kochasz! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Angie 2 grudnia, 2017 at 02:56

  Jeszcze dwa lata i będę witać 40tkę :) Szanuję każdy upływający dzień. Oddycham, obserwuję, uczestniczę. Jestem tu i teraz. Aktywnie.
  Doceniam to co mnie otacza i co dostaję. Chłonę energię i przekazuję nową dalej. Żyj i bądź piękna! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ania M 2 grudnia, 2017 at 04:32

  UnlockYourPotential

  Nie ogarniam i dobrze mi z tym :-)
  Nie jestem maszyną do spełniania oczekiwań i osiągania celów i na tym polega mój urok :-)
  Bądź prawdziwa, bo warto :-)
  Nie jesteś doskonała tylko prawdziwa i oto chodzi!
  Jest dobrze, a jak będę chciała to będzie jeszcze lepiej :-)
  # UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia J 2 grudnia, 2017 at 05:17

  Świat jest wielki, a życie długie.
  To tylko kwestia odwagi. Jesli zycie daje ci cytryne,zrob z niej lemoniade :).
  #UnlockYourPotential

  PS. Ja w tym roku przekroczylam prog 40stki i zaczelam robic lemoniade .

  Odpowiedz
 • Blackie 2 grudnia, 2017 at 07:26

  „Nie możesz być nikim innym, więc staraj się być najlepszą wersją siebie” (i przede wszystkim: dla siebie, nie dla innych, bo w ogólnym rozrachunku żałować można niespełnienia własnych oczekiwań czy marzeń, a nie tego, że się nie zadowoliło wszystkich wokół). #UnlockYourPotential

  Na zdjęciach widać, że masz fenomenalną figurę!

  Odpowiedz
 • Ania M 2 grudnia, 2017 at 07:53

  Nie ogarniam i dobrze mi z tym :-)

  Nie jesteś maszyną do spełniania oczekiwań i osiągania celów i na tym polega Twój urok :-)

  Bądź prawdziwa, bo warto :-)
  Nie jesteś doskonała tylko prawdziwa i oto chodzi!

  Jest dobrze, a jak będę chciała to będzie jeszcze lepiej :-)

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Asiulka 2 grudnia, 2017 at 08:47

  #UnlockYourPotential#PieknoJestWKazdejZNas#
  Jestem już trochę po 30 dla mnie nic się nie zmieniło. Przez chwile tak myslalam, jednak czytając ten post uświadomiłam sobie ze jednak się zmieniło i to dużo. Podrosły mi dzieci , ja jestem bardziej świadoma swoich decyzji, czuje się dojrzalsza i silniejsza. Prawda jest to o kompleksach – tez mijają i można się z nimi zaprzyjaźnić :) a miałam ich trochę. Zauważam tez ze czas jest cenniejszy niż kiedykolwiek oraz przewartościowałam swoje życie na nowo, zaczęło mi tez zależeć na swoim własnym zdrowiu. Dlatego otrzymując te kosmetyki mogłabym jeszcze bardziej emanować pięknem , bo wiem ze czas biegnie szybko i nieubłagalnie. Lubię swój wiek i każda następna zmieniająca się z przodu będzie mnie pozytywnie nastrajać.
  Pozdrawiam Asiulka

  Odpowiedz
 • Aleksandra 2 grudnia, 2017 at 10:39

  Nie trać szansy na szczęście przez zbyt długie przygotowania.

  #UnlockYourPotentia

  Odpowiedz
  • Aleksandra 2 grudnia, 2017 at 10:40

   #UnlockYourPotentia

   Odpowiedz
 • Aleksandra 2 grudnia, 2017 at 10:40

  Nie trać szansy na szczęście przez zbyt długie przygotowania.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Joanna 2 grudnia, 2017 at 10:42

  #UnlockYourPotential
  Uważaj o czym marzysz, marzenia się spełniają!

  Odpowiedz
 • ANETA 2 grudnia, 2017 at 10:59

  Wszystko co smutne za siebie rzuć! Z uśmiechem patrz w przyszłość, tam wiosnę czuć!!!

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Irena 2 grudnia, 2017 at 11:07

  Kobieca Moc – Pewna, Piękna i Szczęśliwa
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Karolina 2 grudnia, 2017 at 11:18

  Nie żałuj! Szkoda na to czasu! Skup się na tym, co możesz teraz!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Justyna 2 grudnia, 2017 at 11:19

  Cieszyć się chwilą, doceniać drobiazgi, nie skupiać się na rzeczach na które i tak nie mamy wpływu, nie brać udziału w tej codziennej gonitwie, nie wiadomo już dawno za czym, nie skupiać się na rzeczach materialnych. Pamiętać co tak naprawdę w życiu jest ważne!!!#miłość#drugi człowiek#rodzina#wspomnienia#wspólnie spędzony czas#UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • EWELINA 2 grudnia, 2017 at 12:10

  popatrz w lustro i ujrzyj piękno
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Hrabina 34l 2 grudnia, 2017 at 12:45

  Spełniaj swoje marzenia, w przeciwnym razie inni wykorzystają Cię do spełnienia swoich.
  #UnlockYourPotential

  Ps. Wszystkie hasła są dla mnie niezwykle motywujące, jestem w takim momencie życia, że na nowo muszę uwierzyć w siebie. Dziękuję Wam, Dziewczyny po 30-tce!

  Odpowiedz
 • Anna 2 grudnia, 2017 at 12:54

  Jedyną przeszkodą w drodze do celu możesz być Ty sama #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Beata 2 grudnia, 2017 at 13:36

  Twoja siła. Twoja determinacja. Twój sukces. TWÓJ CZAS. #UnlockYourPotencjal

  Odpowiedz
 • Danuta 2 grudnia, 2017 at 14:04

  Wierz zawsze w siebie ! W swoje siły , w swój sukces , w osobę którą widzisz codziennie rano w lustrze , To TY cudowna osoba , która jest ważna . Popatrz widzisz piękno ? Pamiętaj sukces zależy od Ciebie , marzenia się spełniają . Sukces zależy od Ciebe

  Odpowiedz
 • agnana 2 grudnia, 2017 at 14:10

  Nadzwyczajność rodzi się w codzienności! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewcia071 2 grudnia, 2017 at 15:25

  Mam już 31 lat :)Nie czuję się z tym w ogóle źle…wręcz przeciwnie,teraz dopiero zaczęłam żyć pełną parą i mogę tu zacytować też idealny tekst z jeden,z super książek …”nauczyłam się mówić nie,przestałam być idealna i odnalazłam spokój”. Pozdrawiam wszystkie 30stki:) Zmiana kodu na 3 z przodu wcale nie jest straszna !! <3

  Odpowiedz
 • Joanna 2 grudnia, 2017 at 15:35

  Życia uczysz się każdego dnia. Bez lęku podążaj za swoim celem. Bądź silna. Kobieca. Szczęśliwa. Bądź. Żyj.

  Odpowiedz
 • Justyna W. 2 grudnia, 2017 at 15:56

  Jeśli my same się nie zachęcimy do działanoa w szerokim znaczeniu tego słowa, nikt ani nic nas fo tego nie nakłoni. Tak więc – „Go with yourself” #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Agnieszka Śmieszka 2 grudnia, 2017 at 16:03

  Bądź zawsze sobą,nikogo nie udawaj, nie bój się popełniać błędów, spełniaj swoje marzenia i dużo się uśmiechaj. O to moja recepta na szczęśliwe życie która mnie motywuje każdego dnia.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Malola 2 grudnia, 2017 at 16:28

  Jesteś kobietą = jesteś niezniszczalna!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Daria 2 grudnia, 2017 at 17:29

  Na początku będą pytać, po co to robisz. Później będą pytać, jak to zrobiłeś.
  #UnlockYourPotential.

  Odpowiedz
 • Daria 2 grudnia, 2017 at 17:30

  W życiu nie zawsze wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. Wygrywają ci, którzy postanawiają wygrać.
  #UnlockYourPotential.

  Odpowiedz
 • Natalia 2 grudnia, 2017 at 19:10

  1.Zawsze miej odwagę, by walczyć o swoje marzenia.
  2. „Remember your dream. Forget the fear.”
  3. „Night isn’t the only good time for dreaming”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
  • Natalia 4 grudnia, 2017 at 23:46

   P.S. Jak to mówią, do trzech razy sztuka :)

   Odpowiedz
 • Cherry 2 grudnia, 2017 at 19:12

  „Mam dla kogo żyć i walczyć! ” To właśnie to podtrzymuje mnie przy życiu. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Natalia po trzydziestce 2 grudnia, 2017 at 19:52

  Mów to co czujesz! Rób to o czym marzysz! Wierz w to w co warto! Żyj.

  #UnlockYourPotential.

  Odpowiedz
 • Alicja W. 2 grudnia, 2017 at 19:54

  Ideały rodzą się we wnętrzu. Bądź najlepszym wyobrażeniem samej siebie.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • werska 2 grudnia, 2017 at 20:30

  #Mamtęmoc! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Michalina 2 grudnia, 2017 at 21:51

  Hasło, które mnie motywuje to cytat z Biblii:

  „Będziesz prześliczną koroną w rękach Pana, królewskim diademem w dłoni twego Boga.” (Iz 62,3)

  Starajmy się pamiętać, że w oczach Boga zawsze jesteśmy piękne.. Czy to przed 30tką, czy już po ;) A jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

  Pozdrawiam!

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewa Sokołowska 2 grudnia, 2017 at 21:52

  Twój najpiękniejszy strój to wiara we własne możliwości, najładniejszy dodatek to akceptacja samej siebie,a najlepszy makijaż to
  niezłomna pewność siebie.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Oliwia 2 grudnia, 2017 at 21:57

  Hmmm… Hasło, które mnie zawsze rozsmiesza, w chwilach załamania to:
  Upadłaś? Powstań. Popraw koronę, i idź przez życie z uniesioną głową ❤❤
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Elvislover88 2 grudnia, 2017 at 22:07

  Moje hasło to: „Czas i tak upłynie, a więc spraw, aby robił to na Twoją korzyść”.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewelina 2 grudnia, 2017 at 22:19

  Nie poddawaj się, a szczyt będzie Twój.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marika Karia 2 grudnia, 2017 at 22:54

  Idź przed siebie
  Nie oglądaj się
  Świat należy do Ciebie
  Jeśli tylko chcesz
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Honorata 2 grudnia, 2017 at 23:02

  najbardziej motywujące hasło mnie i kobiety z mojego otoczenia? „Warunek z matematyki za dziewięć ECTSów jest za drogi na studencką kieszeń” i nagle od razu chce się liczyć całki :)
  #UnlockYouPotential #żadenpowódniejestgłupijeślitylkodziała

  Odpowiedz
 • Julia P 2 grudnia, 2017 at 23:49

  #UnlockYourPotential
  hasło : poczuj znów w sobie ’ naście’ !!

  Odpowiedz
 • umakethestory 3 grudnia, 2017 at 00:00

  „Make your Potential more powerful – show it to the World.”

  #UnlockYouPotential

  (Spraw, by Twój potencjał zaistniał – pokaż go światu.)

  Odpowiedz
 • Ola 3 grudnia, 2017 at 00:43

  You are enough ❤️
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia K. 3 grudnia, 2017 at 00:48

  Pozytywne myślenie to podstawa dobrej życiowej egzystencji.

  ,,Kreuj siebie swą naturalną mocą,,

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ola 3 grudnia, 2017 at 00:48

  Jesteś ważna,
  Jesteś potrzebna,
  Jesteś piękna,
  Nie poddawaj się! Walcz!❤️
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Klaudia 3 grudnia, 2017 at 02:33

  Twój jedyny limit, to Ty.

  Odpowiedz
 • Beata 3 grudnia, 2017 at 07:12

  Masz przed sobą dużo więcej pięknych chwil niż spotkało cię do tej pory – tylko trochę o nie zawalcz.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kazimiera Łaszkiewicz 3 grudnia, 2017 at 08:01

  Wrzuć na przysłowiowy luz – rozluźnij twarz, poluzuj pasek, wyluzuj z pracą! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Olaf 3 grudnia, 2017 at 08:21

  Perfekcja jest nudna, kobieta jest piękna.

  #UnlockYouPotential

  Odpowiedz
 • Pola 3 grudnia, 2017 at 09:23

  Nie musisz być idealna,jesteś nieporównywalna.
  Rób swoje ze stoickim spokojem:)

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Paulina 3 grudnia, 2017 at 09:24

  Żyj pełnią sił, kochaj siebie i innych, rozwijaj się, walcz o siebie. Jesteś Kobietą możesz wszystko! Dopóki walczysz jesteś Zwycięzcą <3
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia K. 3 grudnia, 2017 at 10:23

  Pozytywne myślenie to podstawa dobrej życiowej egzystencji.

  ,,Kreuj siebie swą naturalną mocą,,

  #UnlockYourPotential

  Pozdrawia Mama przed 30stka wlasnie

  Odpowiedz
 • Ewelina 3 grudnia, 2017 at 11:18

  Patrz w przyszłość oczami wyobraźni, poprowadzi cię do sukcesu!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewelina 3 grudnia, 2017 at 11:21

  Pamiętaj, zawsze drzemie w Tobie piękno!!!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewelina K. 3 grudnia, 2017 at 11:23

  Nie chowaj się, szkoda ukrywać tą piękność…

  Odpowiedz
  • Ewelina K. 3 grudnia, 2017 at 11:23

   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
 • Ewelina K. 3 grudnia, 2017 at 11:24

  Nie chowaj się, szkoda ukrywać taką piękność…
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Agnieszka 3 grudnia, 2017 at 11:31

  Masz jedno życie, wykorzystaj je! Bądź lepszą wersją siebie samej!❤

  Odpowiedz
 • Agnieszka 3 grudnia, 2017 at 11:33

  Masz jedno życie, wykorzystaj je! Bądź lepszą wersją wymarzonej siebie!

  Odpowiedz
 • Kasia 3 grudnia, 2017 at 12:04

  „Wszystko czego potrzebujesz jest w Tobie! Uwolnij swoją wewnętrzną siłę!”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Skorska 3 grudnia, 2017 at 13:18

  Jestem pewna swojego piękna i żaden hipokryta mnie nie powstrzyma
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Martyna 3 grudnia, 2017 at 13:19

  Wyglądaj i czuj się na co dzień tak, jakbyś miała spotkać swojego najgorszego wroga. Niech zazdrości ci twojej wewnętrznej siły.

  Odpowiedz
 • Małgorzata 3 grudnia, 2017 at 13:27

  Masz w sobie moc by poruszyć serce,wzmocnić umysł,wykrzesać z siebie energię-to zależy tylko od Ciebie!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewelina 3 grudnia, 2017 at 14:36

  To jak Ty postrzegasz siebie sprawia jak Cię widzą inni. Pokochaj siebie, a świat straci dla Ciebie głowę!!!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Aga 3 grudnia, 2017 at 15:53

  „Nie musisz być perfekcyjna, by inspirować innych. Pozwól innym znaleźć inspirację w tym, jak sobie radzisz ze swoimi niedoskonałościami”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • strong WOMEN 3 grudnia, 2017 at 16:06

  Silna, wolna, niezależna!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Aleksandra 3 grudnia, 2017 at 17:56

  #UnlockYourPotential To nie krytykom stawiane są pomniki. Nie bądź więc krytykiem, lecz wizjonerem i z radością kreuj swoje życie!

  Odpowiedz
 • Alicja 3 grudnia, 2017 at 18:12

  Masz tylko jedną szansę by być najlepszą wersją samej siebie! Kochaj i akceptuj siebie i do dzieła..świat czeka. :)
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marta D 3 grudnia, 2017 at 18:40

  Moje hasło dla wszystkich kobitek brzmi: Niektóre marzenia są jak bańka mydlana… Pstryk… I nie ma… Dlatego warto ciągle tworzyć nowe i nigdy nie zaprzestawać marzyć… #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Natala 3 grudnia, 2017 at 20:02

  ’mówisz pełnia kobiecości, myślisz siła’ #UnlockYourPotential – taka prawda, mówiąc o pełni kobiecej dojrzałości, wiemy że to oznacza siłę, moc, czujemy to, bo… po prostu kobiety mają to w sobie.

  Odpowiedz
 • magdalencja 3 grudnia, 2017 at 20:34

  Bądź najlepszą wersją samej siebie!

  Odpowiedz
 • Marlena G. 3 grudnia, 2017 at 21:14

  „Nie osiągniesz tego co chcesz. Osiągniesz to co wypracowałaś.”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Zuzanna 3 grudnia, 2017 at 21:45

  Masz w sobie siłę…. pokaż innym jak wielką, a wtedy będą Cię podziwiać.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Sandra 3 grudnia, 2017 at 22:23

  #UnlockYourPotential
  Dbanie o siebie to podstawa, każda z nas chce wyglądać dobrze i czuć się jak najlepiej dlatego też powinnyśmy robić wszystko by o siebie dbać.

  Odpowiedz
 • Magda G. 3 grudnia, 2017 at 22:31

  Pięknie tu :)

  Hasło – Jak nie ja, to kto! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Natalia 3 grudnia, 2017 at 23:12

  Pewna siebie? Mądra ? Miła ? – Da Ci to wewnętrzna siła !

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Dominika 3 grudnia, 2017 at 23:43

  Bariery? Umiem skakać!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Joanna 3 grudnia, 2017 at 23:50

  Nigdy, nigdy! Dosłownie NIGDY się nie poddawaj!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Agnieszka 3 grudnia, 2017 at 23:55

  Bądź dla siebie priorytetem, świat zaczeka…
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Doris 4 grudnia, 2017 at 00:34

  Przekraczaj swoje granice, łam własne bariery.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Aleksandra 4 grudnia, 2017 at 07:40

  Uważam, że każda kobieta która chce być spełniona powinna najpierw zacząć od siebie. Kiedy nasza praca jest najbardziej efektowna? Oczywiście, gdy jestesmy wypoczęci i zrelaksowani! Tak tak, ja wiem że nie mamy na to czasu ale spokojnie. Nikt tu nie mówi o tym, żeby codziennie spać do południa i zajmować się tylko sobą,ale żeby znaleźć dla siebie odskocznie od codziennosci. Niech to będzie masaż, jakiś zabieg pielegnacyjny czy najprostsza aktywność fizyczna choćby raz na dwa tygodnie. Wrzucamy wtedy z siebie te wszystkie złe emocje, odpoczywamy od trudów dnia codziennego, zapominamy i frustrujacym szefie czy o rozwrzeszczanych dzieciach (te mozemy na ta chwilę zostawić pod opieką taty, niech spedzimy z nimi trochę czasu). Każda z nas musi mieć chwilę wytchnienia żeby w tym świecie pełnym trudów i obowiązków nie oszalec! Kobiety walczmy o swój dobry humor i nie zapomiajmy dbać o siebie, bo szczęśliwa kobieta to szczęśliwy dom, a dodatkowo będziemy mieć zdrowe podejście do wielu spraw:)pozdrawiam:)

  Odpowiedz
 • Agata 4 grudnia, 2017 at 09:09

  Żyć dla siebie nie dla innch ale w zgodzie z innymi.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Nikola Tkacz 4 grudnia, 2017 at 12:02

  Piękny, mądry tekst, który znajduje zastosowanie dla każdej kobiety, niezależnie od woeku, bo…

  Siła jest kobietą! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • iva007 4 grudnia, 2017 at 12:10

  Badź dynamiczną lwicą #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Lidka 4 grudnia, 2017 at 13:00

  Uśmiech to Twoja tajna broń !

  Odpowiedz
  • Lidka 4 grudnia, 2017 at 13:01

   Uśmiech to Twoja tajna broń !
   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
 • Kinga Sikora 4 grudnia, 2017 at 13:19

  „Kobieta to kombinacja mądrości, siły i piękna”

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Małgośka_74 4 grudnia, 2017 at 15:19

  Jesteś wyjątkowa!!! Uwierz w to i walcz o siebie!!!#UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Olga 4 grudnia, 2017 at 15:34

  „Twoja siła jest blisko Ciebie-w Twoim wnętrzu.”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Martka 4 grudnia, 2017 at 16:29

  Nie bój się swojej wewnętrznej siły, pasji i kobiecości, bo to z nimi, jeśli tyko pozwolisz , zdobędziesz szczyty świata!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Monika 4 grudnia, 2017 at 17:07

  Piękno i siła jest w Tobie!
  Odważ się i pokaż je!

  Odpowiedz
  • Monika 4 grudnia, 2017 at 17:09

   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
 • Monika 4 grudnia, 2017 at 17:10

  (poprawny adres meilowy) !!

  Odpowiedz
 • Tynka 4 grudnia, 2017 at 17:33

  Jeśli czegoś bardzo chcesz, będziesz to miała, życie zawsze jest po twojej stronie.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • mk 4 grudnia, 2017 at 19:24

  Zawsze bądź tą kobietą, czyli sobą.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • nina 4 grudnia, 2017 at 20:42

  Niemożliwe nie istnieje :)

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Asinka 4 grudnia, 2017 at 21:17

  Nie ma rzeczy niemożliwych. Do niektórych jedynie droga wiedzie bardziej na około. Ale to tylko świetnie robi na zgrabne łydki

  Wszędzie da się znaleźć pozytywy

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • SilnaOnaZadowolona 4 grudnia, 2017 at 21:27

  Dopóki sama znasz swoją wartość, nic nie stanie Ci na przeszkodzie w zdobywaniu tego, co niemożliwe !
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Patrycja ;) 4 grudnia, 2017 at 21:48

  Stać Cię na wszytko, a nawet na więcej!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Edyta 4 grudnia, 2017 at 22:16

  Trzydzieste urodziny – to właśnie od tego dnia ryzyko trwania w pąku staje się bardziej bolesne niż ryzyko zakwitnięcia, dlatego po trzydziestce dajemy rozkwitnąć naszej kobiecości, choćbyśmy wcześniej ją skrywali!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Reginos 4 grudnia, 2017 at 22:58

  UnlockYourPotential odblokuje Ciebie i Twoje zmysły na zawsze!

  Odpowiedz
 • Aga Obi 5 grudnia, 2017 at 00:40

  „Lustro to tylko czas – Siła to Twoje odbicie”

  Odpowiedz
 • Maja 5 grudnia, 2017 at 06:06

  Tu i teraz możesz wszystko! Bądź sobą – kobietą! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kinga 5 grudnia, 2017 at 08:15

  Tylko Ty decydujesz jak będzie wyglądać Twoje życie, rób to co kochasz i podążaj za marzeniami!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marzena 5 grudnia, 2017 at 08:40

  #UnlockYourPotential Chwytam uśmiech i szczęśliwe chwile-,,jestem piękna nie ważne jle mam lat bo jestem delikatna jak kwiat „

  Odpowiedz
 • Izabelka21 5 grudnia, 2017 at 10:28

  #UnlockYourPotential Moje hasło motywacyjne daje mi dużo siły:) usłyszałam je od przyjaciela kiedy miałam bardzo dużo problemów życiowych i trudnych decyzji przed sobą. Chciałam wszystkich uszczęśliwić nie krzywdząc ani siebie ani nikogo innego wiec krótko mówiąc byłam w ciemnej d….;) i wtedy usłyszałam jedno krótkie zdanie które teraz towarzyszy mi codziennie: „chcesz być szczęśliwa? to… po prostu bądź” . To moje hasło motywujące na codzień i pomagające w życiu: Chcesz być szczęśliwa? To po prostu bądź. :)

  Odpowiedz
 • Doritta ;)) 5 grudnia, 2017 at 11:14

  Każdego dnia po przebudzeniu i otwarciu oczu, niezależnie od sytuacji uśmiechnij się! Tak! Uśmiech do ukochanej osoby obok, do samej siebie a może nawet do ściany :D !!
  To pomoże Ci w uwolnieniu endorfin~ hormonów szczęścia, które dają siły i energii by cieszyć się pełnią szczęścia każdego dnia!
  Jeden uśmiech może zdziałać naprawdę WIELE !! :)

  Odpowiedz
  • Doritta ;)) 5 grudnia, 2017 at 11:15

   #UnlockYourPotential

   Odpowiedz
 • Agnieszka 5 grudnia, 2017 at 11:33

  Bądź silna i niezłomna, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Karolina 5 grudnia, 2017 at 11:57

  #UnlockYourPotential Moja propozycja hasła:
  „JA” – to brzmi super! :)

  Odpowiedz
 • Piotr 5 grudnia, 2017 at 12:37

  Chcesz być siostrą Swojej córki?
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ola T. 5 grudnia, 2017 at 12:55

  Szczęście nie ma wieku
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Joanna 5 grudnia, 2017 at 12:56

  Uwolnij swój potencjał jakim jest piękno w każdym wieku i poczuj siłę płynącą wprost z Twojego wnętrza!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • kathrina180 5 grudnia, 2017 at 12:58

  „Po 30-stce nie ma rzeczy niewykonalnych.”!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Natka 5 grudnia, 2017 at 13:24

  „Każdego dnia spójrz na siebie, oczami ukochanych osób, a dostrzeżesz tylko i wyłącznie światło bijące z Twojej twarzy.”

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Zosia 5 grudnia, 2017 at 13:45

  Co jak co ale Ty wyglądasz akurat na 20 lat :-)

  Odpowiedz
 • karolina27 5 grudnia, 2017 at 14:03

  W stylu atrakcyjnej kobiety zawsze jest obecna jedna niezmienna cząstka- samej siebie.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Katarzyna 5 grudnia, 2017 at 14:28

  Kochane, każda z Nas posiada w sobie przeogromne zasoby miłości do samej siebie i do otaczającego nas świata. Jak je odkryje, nie potrafi przestać cieszyć się życiem !
  Zacznij od małych, kroków.. uwolnij się ! Poczuj w sobie moc do zmian i do zdrowych praktyk! Kochaj siebie !

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Katarzyna 5 grudnia, 2017 at 14:31

  #UnlockYourPotential

  Twoja wewnętrzna siła nie ma za zadanie tkwić w Tobie i przyprawiać Cię o kompleksy! Wykorzystaj ją by znaleźć w sobie siłę być piękną.
  Zacznij od piękna swojej duszy a pokochasz siebie i nauczysz się dbać o siebie każdego dnia!

  Odpowiedz
 • Lady Pinka 5 grudnia, 2017 at 15:04

  #UnlockYourPotential Sekundy potrafią zmieniać bieg historii – wykorzystaj więc następne 60 sekund najlepiej jak potrafisz!

  Odpowiedz
 • Kasia 5 grudnia, 2017 at 15:08

  #UnlockYourPotental

  Daj się poznać, daj się docenić – wewnętrzną siłą wiele możesz zmienić!

  Odpowiedz
 • dorota54 5 grudnia, 2017 at 15:11

  Najpierw jestem ja, a dopiero potem mój strój, nigdy na odwrót.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Iwona 5 grudnia, 2017 at 16:06

  #UnlockYourPotental
  Żyj tak, aby sukcesy przysłaniały porażki, a życie było cudownym wspomnieniem obfitym w przygody pełne wrażeń i niespodzianki.

  Odpowiedz
 • Karolina 5 grudnia, 2017 at 17:14

  Nie bój się sztormów i burz, dzięki nim uczysz się jak żeglować swoim statkiem #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewelina 5 grudnia, 2017 at 17:29

  #UnlockYourPotential
  Możesz wszystko, nawet spełniać odległe marzenia, dążąc wytrwale do celu, nigdy się nie poddając. Wszystko zaczyna się w Twojej głowie, i tylko Ty masz na to wpływ! Życie jest jak skok na trampolinie, gdy jesteś na górze, to kiedyś musisz opaść- by się odbić ponownie jeszcze wyżej.

  (Ja się tego trzymam, oraz ciągle stosuję i każde; te większe i te mniejsze marzenia w ciągu ostatnich 3 lat osiągnęłam. Wiem, że gdy po długiej serii farta przychodzi moment krytyczny, to będzie trwał tylko maleńką chwilę. Jest to moment by ponownie odbić się aby sięgać jeszcze wyżej i więcej. Chciałabym by każda kobieta tak jak ja mogła czuć się szczęśliwa każdego dnia, dlatego proszę by każda z was wzięła to do serca i się tego trzymała. Jesteśmy stworzone do bycia szczęśliwymi i silnymi.)

  Odpowiedz
 • Magda Weronika 5 grudnia, 2017 at 17:41

  Znajomość własnych potrzeb jest moją przewagą nad życiem. Realizuję się i podążam ścieżką, jaką samą wybieram.
  Dziś jestem mądrzejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Magda M 5 grudnia, 2017 at 17:57

  Każda kobieta jest oryginalna i piękna. Kobiecość jest naszą wewnętrzną siłą, która każdego dnia daje nam mnóstwo możliwości. Możliwości do spełniania najodważniejszych marzeń! Wystarczy uwierzyć w siebie i z uśmiechem na twarzy, odbywać najpiękniejsze podróże naszego życia. Bo życie to podróż…. Od Ciebie zależy jaka będzie. Weź życie w swoje ręce i przenieś się tam, gdzie zawsze chciałaś dotrzeć. Wstań, spójrz w lustro, uśmiechnij się i dumnie spełniaj swoje cele, bo masz tę siłę! Każdego dnia krok do przodu, spróbuj a przekonasz się, że jesteś coraz bliżej :)
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • sugarhill 5 grudnia, 2017 at 19:15

  Bądź świałem, które rozjaśni Twoją drogę
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Aneta Bączkowska 5 grudnia, 2017 at 20:19

  Zaufaj sobie, bo jesteś najpewniejszym człowiekiem, który wie co dla Ciebie najlepsze. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Anatolka 5 grudnia, 2017 at 21:20

  Zrób dzisiaj to, czego wczoraj się bałaś, żebyś jutro nie musiała żałować. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • szaloncia2 5 grudnia, 2017 at 21:24

  Piękna kobieto, w Tobie tkwią ogromne złoża wewnętrznej siły! Aby ją uwalniać, dnia każdego powiedz sobie chociaż jeden komplement i poświęć odrobinę uwagi, a będziesz królową świata!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Adasia 5 grudnia, 2017 at 21:53

  „Każdego dnia odkrywaj piękno które masz w sobie- jesteś Panią swojego życia- tylko ty tworzysz swoją przyszłość- nie poddawaj się i każdego dnia walcz o siebie”
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • AgaWojtk 5 grudnia, 2017 at 22:03

  „Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz.” Sprawdza się zawsze i w każdej sytuacji!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • SylwiaFoj 5 grudnia, 2017 at 22:19

  Rację miał Jan Paweł II mówiąc: „Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.” Kiedy w to uwierzyłam wszystko zaczęło mi się układać, a to, co sobie zaplanuje udaje mi się osiągnąć
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Basia 5 grudnia, 2017 at 22:21

  Stare przysłowie chińskie mówi: „Życie zaczyna się po 30-tce”. Przecież miliard Chińczyków nie może się mylić :) #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • pauline 5 grudnia, 2017 at 22:22

  #UnlockYourPotential

  Unoś się nad ziemią,
  Otaczaj miłością.
  Szanuj własne potrzeby.
  Słuchaj swojego ciała –
  Ono wie najlepiej.
  Rozwijaj duszę.
  Bądź ze sobą. Tu i teraz.
  Odkrywaj.
  Zdobywaj.
  Wybieraj mądrze.
  Nie bój się błądzić.
  Chciej! Czuj!
  Pielęgnuj marzenia!
  Bądź w zgodzie ze sobą.
  Masz prawo odmawiać.
  Masz prawo się nie bać.

  Odpowiedz
 • Natalia 5 grudnia, 2017 at 22:48

  Atutem każdej kobiety jest niezwykła tajemnica, której odkrywanie daje jej największą siłę, dlatego muszę ją w sobie odkrywać dzisiaj, jutro i każdego dnia. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Daria 6 grudnia, 2017 at 01:47

  Siła jest Kobietą, a Ty jesteś piękna!

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Gosia Kubiak 6 grudnia, 2017 at 06:36

  Nie oglądaj się za tym co było wczoraj, nie planuj obsesyjnie co będzie jutro, ciesz się tym co masz dzisiaj .
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Justyna Berger 6 grudnia, 2017 at 07:16

  Niech pamięta każda po trzydziestce Ada, że wszystko Jej wypada!!! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Krystyna 6 grudnia, 2017 at 07:20

  Nikt nie uwierzy w Twój ptencjał, jeśli Ty sama najpierw tego nie zrobisz. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Natalia 6 grudnia, 2017 at 07:22

  Postaw na siebie tak, jak codziennie stawiasz na stole chleb – to takie proste i naturalne! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marcin 6 grudnia, 2017 at 07:27

  Kobieto, to Ty powołałaś mnie na ten świat – chylę czoła przed Twą siłą sprawczą!!! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Iglaki 6 grudnia, 2017 at 08:47

  Jeśli czegoś pragniesz, próbuj do skutku – w końcu się uda!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Patrycja 6 grudnia, 2017 at 10:21

  „Wszyscy umierają, ale nie wszyscy żyją”
  Dlatego z każdego dnia trzeba czerpać jak najwięcej!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • NATIK999 6 grudnia, 2017 at 10:52

  #UnlockYourPotential Patrz na siebie z czułością, serem -nie oczami

  Odpowiedz
 • Marta 6 grudnia, 2017 at 12:33

  Ah, my – kobiety. Codziennie dbamy o dom i otaczamy troską bliskich, tak by zawsze czuli jak bardzo ich kochamy i jak są dla nas ważni. By wiedzieli, że zajmują w naszym sercu szczególne miejsce. A przecież każda z nas jest najbliższą osobą dla siebie samej! I o tym też musimy codziennie pamiętać – bez oglądania się na opinię innych, bez wymówek, bez kompleksów. Nie zawsze potrzeba rewolucji w życiu by coś zmienić, czasem rozwiązanie jest tuż pod nosem i wystarczy tylko nie zapominać o tym, co już mamy. Żyć w zgodzie z sobą samą.

  Pozwól sobie kochać siebie!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Paulina 6 grudnia, 2017 at 13:43

  Od dłuższego czasu idę z tym mottem przez świat i jest wspaniale :)

  „Dzisiaj jestem szczęśliwa. A o jutro będę martwiła się jutro.”

  #UnlockYourPotential

  Miłego dnia i wspaniałego jutra! No i wspaniałych fenomenalnych Mikołajek :)

  Pozdrawiam
  Paulina

  Odpowiedz
 • Kałucka 6 grudnia, 2017 at 14:01

  Żyję chwilą zastaną , patrzę jej w oczy i widzę już tylko piękno.
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marta 6 grudnia, 2017 at 14:03

  Cytat, który kiedyś znalazłam przez przypadek: „To, co za nami,
  i to, co przed nami,
  ma niewielkie znacznie
  w porównaniu z tym,
  co jest w nas”
  Bardzo lubię cytaty: „Nie ograniczaj siebie. Jesteś wszystkim, co masz”; „Cokolwiek umysł może sobie wyobrazić, jest w stanie osiągnąć”; „Pamietaj, jesteś większy niż jakikolwiek problem na świecie”; „Stajesz się silny, kiedy poznajesz swoje słabości. Stajesz się piękny, kiedy akceptujesz swoje wady. Stajesz się mądry, kiedy uczysz się na swoich błędach” #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • batonzo 6 grudnia, 2017 at 16:00

  Ja się trzymam powiedzenia Marii Czubaszek – każda kobieta powinna w pewnym wieku ustalić ile ma lat i już się tego trzymać. Ja to ustaliłam dawno temu, więc dalsze życie to po prostu następne przygody.

  Odpowiedz
 • Sabina 6 grudnia, 2017 at 16:06

  Nikomu nie musisz niczego zabierać, z nikim też nie musisz rywalizować. Ten przepiekny świat stwarza Ci każdego dnia okazje.
  #UnlockYourPonential

  Odpowiedz
 • Magdalena Katarzyna 6 grudnia, 2017 at 16:46

  Spełnianie swoich marzeń daje więcej satysfakcji niż spełnianie cudzych oczekiwań.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Sonia 6 grudnia, 2017 at 16:50

  #UnlockYourPotential
  Protect yourself, start with your own skin.

  Odpowiedz
 • niuniaK 6 grudnia, 2017 at 17:00

  #UnlockYourPotential Nawet Ci się nie śniła jak potężna jest twa wewnętrzna siła!

  Odpowiedz
 • Martyna Ka. 6 grudnia, 2017 at 17:20

  #UnlockYourPotential
  Nikt nie zadba o Ciebie lepiej niż Ty sama!

  Odpowiedz
 • Karolina 6 grudnia, 2017 at 17:24

  Dojrzałość jest kobieca i piękna. Tak jak Ty!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • ZOFIA 6 grudnia, 2017 at 17:36

  Zmotywuj się.
  Wykorzystaj dzień dzisiejszy do maksimum,
  a będziesz świętować sukces w przyszłości.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Koleżanka Marchewy 6 grudnia, 2017 at 17:38

  Moja koleżanka uspokajała się powtarzając tekst: „Jestem marchewką oddycham przez stopy” :), zaś ja zmotywowałam bym wszystkie kobiety świata hasłem: Zdobywasz szczyty! Bo chcesz!

  #UnlockYourPotencjal

  Odpowiedz
 • Urszula 6 grudnia, 2017 at 18:44

  spełniaj swoje marzenia nawet po 30 bo życie jest tylko jedno <3
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Edyta 6 grudnia, 2017 at 19:08

  #UnlockYourPotential
  Jeśli chcesz tańczyć w strugach deszczu i łapać słońca promień tuż po zmierzchu, uwierz w swoją wewnętrzną siłę i odkryj swą dziką, nieokiełznaną naturę.

  Odpowiedz
 • Paulina 6 grudnia, 2017 at 19:18

  Nosisz w sobie ogrom piękna, to od Ciebie zależy czy go wyzwolisz. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ania 6 grudnia, 2017 at 19:32

  Nieważne czy masz 18 lat czy 30, ważne, że czujesz się piękna, a do poprawy samopoczucia idealnie nadają się kosmetyki Estee Lauder, z nimi już zawsze będziesz czuła się pięknie i młodo. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • POPSTUFF 6 grudnia, 2017 at 20:02

  Jesteśmy piękne jak róże, lecz pod delikatnymi płatkami mamy swoją siłę – Łodygę z ostrymi kolcami.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Martyna 6 grudnia, 2017 at 20:17

  Piękno nie zna wieku – jest w każdym z nas.

  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Ewa 6 grudnia, 2017 at 21:05

  Sprawiaj aby niemożliwości stały się twoimi możliwościami #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Natalia Światowiec 6 grudnia, 2017 at 21:06

  #UnlockYourPotential UWOLNIJ SWOJE PRAWDZIWE JA- UWIERZ W TO, ŻE WSZYSTKO SIĘ DA!

  Odpowiedz
 • Krystyna 6 grudnia, 2017 at 21:09

  Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być, bo nie można pytać życia o sens, można mu tylko samemu sens nadać.

  Odpowiedz
 • Ania189ua 6 grudnia, 2017 at 21:35

  „Dlaczego masz nie dać rady?” I wtedy zastanawiam się w sumie dlaczego jeszcze nie zaczęłam działać, bo w sumie- co mnie nie zabije to mnie wzmocni, a doświadczenie w życiu człowieka jest najcenniejsze (moim zdaniem). #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Surajmukhi 6 grudnia, 2017 at 21:39

  Kobieta, to ninja w ciele anioła – korzystaj więc ze wszystkich swoich darów!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Agnieszka (vaka) 6 grudnia, 2017 at 22:03

  To banał, ale większość rzeczy w Twoim życiu zależy tylko od Ciebie. To Ty wybierasz, w co wierzysz i czego się trzymasz, czy przegrywasz, czy wygrywasz. Nie pozwól, by porażka sprawowała nad Tobą kontrolę. Wyciągnij wnioski z błędów i staraj się ich nie powtarzać. Każdy z nich czegoś Cię nauczy i każdy był potrzebny, byś dziś był tym kim jesteś. Możesz żałować swojej przeszłości, ale ją szanuj. ” Wszystko się już stało” jak śpiewał Artur Rojek w jednej ze swoich piosenek, więc nie trać czasu na żal nad tym co zrobiłeś, lub czego nie zrobiłeś.
  Twoja przeszłość nie dyktuje Twojej przyszłości. Twoja przeszłość może mieć wpływ na teraźniejszość, ale to nie znaczy, że zawsze tak będzie. Jeśli coś Ci w życiu nie wyszło, nie znaczy to, że już nigdy nic Ci nie wyjdzie. Jeśli teraz jest źle, nie znaczy to, że już zawsze będzie. Musisz pamiętać, że przeszłości nigdy nie zmienisz, ale teraźniejszość i przyszłość już tak.
  BĄDŹ SWOIM WŁASNYM BOHATEREM. Nie oczekuj, że ktoś przyjdzie i Cię uratuje. To Ty i tylko Ty masz władze nad swoim życiem. Relacje międzyludzkie i Twoi bliscy są bardzo ważni, ale nie oczekuj, że ktoś za Ciebie odwali Twoją robotę. Że ktoś przyjdzie i naprawi Twoje życie za Ciebie. Że nagle wydarzy się coś, lub zdarzy się ktoś, co/kto sprawi, jak za pomocą magicznej różdżki, że wszystko będzie dobrze. Będzie dobrze, jeśli weźmiesz się w garść i zabierzesz się do pracy. Jeśli kopniesz siebie samego w tyłek, wszystko będzie okej. Jesteś zdolny do rzeczy o których nie śniłeś, musisz tylko uwierzyć w siebie. Nie wierz w to, że światem rządzą jakieś siły w stylu fatum i przeznaczenia, które z góry zakładają Twoją porażkę, lub sukces. Owszem, może i mają jakiś tam znikomy wpływ, ale w rzeczywistości całe Twoje życie zależy tylko od Ciebie. Od tego, czy wstaniesz dzisiaj z łóżka, weźmiesz się w garść i zrobisz, to co do Ciebie należy. Zatem zabieraj się do roboty. Zmiany czekają tuż za progiem, jeśli tylko opuścisz swoją strefę komfortu. Bądź miły dla innych, wierz w samego siebie, pracuj ciężko nad spełnieniem swoich marzeń i nie oczekuj, że coś wydarzy się samo z siebie, a gwarantuję Ci, że wiele osiągniesz. :)
  Moje hasło: Be your own hero – Bądź swoim własnym bohaterem. #UnlockYourPotential
  Bądź kimś, kogo byś cenił. Kimś, kto potrafi o siebie zadbać. Kimś, kto ma wpływ na swoje życie i wykorzystuje swój potencjał.

  Odpowiedz
 • Dominka Jastrzębska 6 grudnia, 2017 at 22:07

  W każdej z nas drzemie siła dzięki której świetnie spełniamy się w każdej roli jaką podaruje nam los. Dlatego uwierzmy w siebie, we własne możliwości i kobiecą intuicję-to gwarancja sukcesu każdej z nas! #UnlockYourPotential i pokaż światu do kogo należy ostatnie słowo!

  Odpowiedz
 • Mysz 6 grudnia, 2017 at 22:10

  Będę wzorem! (dla innych kobiet) #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • majka.mz 6 grudnia, 2017 at 22:20

  Łap wiatr w żagle, weź rozbieg i leć tam, gdzie leży Kraina Twoich Niespełnionych Marzeń!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marta S. 6 grudnia, 2017 at 23:02

  Szczęście to stan ducha. Wstawaj rano i powtarzaj sobie do lustra: jesteś piękna i masz moc! Do dzieła Kobietko!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Aga Obi 6 grudnia, 2017 at 23:36

  Lustro to tylko czas – Twoje Odbicie to siła
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • LaVi 6 grudnia, 2017 at 23:47

  Nigdy nie dowiesz się, do jak wielu wspaniałych rzeczy jesteś stworzona, póki nie zaczniesz odkrywać wzdłuż i wszerz oceanu swoich możliwości!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Phantasia 6 grudnia, 2017 at 23:49

  Źródło Twojej wewnętrznej siły tkwi w komnacie Twego serca, a ku niej zaprowadzą Cię pozytywne myśli i uczucia, pielęgnuj je więc każdego dnia, nieustannie! #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Basia Grieger 6 grudnia, 2017 at 23:59

  Odkrywając, na jak wiele Cię stać, będziesz zdumiona, wpraw więc w ruch efekt motyla i unieś się wysoko ponad swe mentalne ograniczenia, a moc Twoich pragnień zaprowadzi Cię tam, gdzie pragniesz być. #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • magdafgeri 7 grudnia, 2017 at 15:38

  „ciesz się chwilą każdego dnia ” #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Mary 7 grudnia, 2017 at 21:29

  W każdej z Nas jest wewnętrzne piękno, odwaga i wola walki – trzeba tylko je w sobie odkryć! Odwagi dziewczyny! Każda z nas może osiągnąć sukces i być szczęśliwą
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Marta 8 grudnia, 2017 at 22:23

  Jeśli czegoś pragnę to jestem w stanie to osiągnąć! Wystarczy pamiętać, że dziś jest ten dzień, w którym mogę zacząć zmieniać mój świat!

  Odpowiedz
 • Marta 8 grudnia, 2017 at 22:24

  Jeśli czegoś pragnę to jestem w stanie to osiągnąć! Wystarczy pamiętać, że dziś jest ten dzień, w którym mogę zacząć zmieniać mój świat!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Kasia J 14 grudnia, 2017 at 13:24

  Siła jest kobietą!
  #UnlockYourPotential

  Odpowiedz
 • Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Zobacz najnowsze wpisy!