by Karolina

To była miłość od drugiego wejrzenia!

Moda - Szafeczka - Czerwiec 17, 2019

Na samym początku nie mogłam się zdecydować czy tak bardzo mi się podoba czy tak bardzo nie podoba! Nie tyle sam produkt, ale jego wizja na mnie. Jednak po 10 minutach już wiedziałam, że to jest prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Z maxi sukienkami lubimy się dopiero od 2-3 lat. Zawsze myślałam, że z moimi 159 centymetrami wzrostu nie będę wyglądać dobrze w takim ubraniu. Jednak z czasem się przekonałam i kocham takie sukienki najbardziej. Jednak do wersji w czarnym kolorze nie mogłam się nigdy przekonać! Jak uwielbiam czarny kolor, to tutaj miałam wrażenie że będę wyglądała jak w wielkim czarnym worku. Jednak postanowiłam zaryzykować, bo jak już nieraz w życiu się okazało, moje uprzedzenia czy wyobrażenia, nie zawsze mają się do tego jak faktycznie jest w rzeczywistości. Tak też było tym razem, bo wiem, że ta sukienka będzie mi towarzyszyć przy szczególnych okazjach! Najbliższa? Występ córki w operze :)

Ma jeszcze jedną ogromną zaletę. Pięknie przy niej prezentuje się biżuteria. Eksponuje ją maksymalnie jak się tylko da. Pasuje zarówno delikatna i subtelna jak i ta większa, nawet krzykliwa. Nie ma też problemu z kolorem, bo możemy do niej dobrać dosłownie wszystko.

Ja mam słabość do dużej ilości biżuterii na ręce. Dlatego też zegarek Elixa z połączeniem bransoletek jest idealnym rozwiązaniem :)

Sukienka – Na oko

Zegarek + branoletka + kolczyki – Apart

Jak Wam się podoba ta sukienka? :)

Udostępnij wpis

3 komentarze

 • agata Czerwiec 18, 2019 at 08:48

  I bardzo ładnie ci w tych maxi sukienkach!

  Odpowiedz
 • Bożena Czerwiec 18, 2019 at 09:21

  Uwielbiam długie sukienki, spódnice, mimo mojego niskiego wzrostu.
  A gdzie były robione zdjęcia?

  Odpowiedz
 • Jahstina Czerwiec 19, 2019 at 13:23

  Uwielbiam Pustynię Błędowską, super klimat zdjęć <3

  Odpowiedz
 • Zostaw komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Zobacz najnowsze wpisy!

  No images found!
  Try some other hashtag or username