by Karolina

Za co uwielbiam rok 2018?

O nas - Szafeczka - 13 grudnia, 2018

Grudzień to nie tylko okres świąteczny, ale też czas na wszelakie podsumowania właśnie kończącego się roku. Jak było u nas? To był rok wielu zmian, ale też cudownych momentów. W 2018 roku spełniłam przynajmniej 3 dość duże marzenia. Poprzeczka dość wysoko postawiona ;)

Ale od początku!

Za kupione mieszkanie

Mieszkanko wyszukane i uczekane, więc należy mu się miejsce na tej liście. Co prawda dopiero zabieramy się za urządzanie, ale jednak zakup odbył się w roku 2018, więc zaliczamy :) W przyszłym roku zaproszę Was na zdjęciowe i filmowe odwiedziny. Już nie mogę się doczekać!

Za wycieczkę do cudownego Paryża i Disneylandu!

To było jedno z naszych podróżniczych marzeń. O tyle ważne, bo jednogłośne! Każdy z nas chciał odwiedzić to piękne miasto, może każdy troszkę z innych powodów, ale co najważniejsze – nikt nie wrócił zawiedziony! To była jedna z naszych najlepszych wycieczek, chociaż również jedna z najbardziej męczących.

Za te wszystkie spotkania

Te krótkie i te na dłużej. Za ogrom wspaniałych ludzi, jakich mieliśmy okazję poznać. Również za spotkania z Wami, bo to również się zdarza, najczęściej gdzieś na ulicy czy w galeriach i jest bardzo bardzo miłe :) Każdy uśmiech, pomachanie czy wymiana kilku słów!

Za to, że jesteście

No właśnie, oczywiście nie ze wszystkimi udało mi się spotkać, dlatego spotykamy się tutaj, na Facebooku, Instagramie i Stories. To kolejny rok, kiedy czuję, że zawsze mogę z Wami porozmawiać w komentarzach czy wiadomościach prywatnych. Uwielbiam dzielić się z Wami naszymi zdjęciami i doceniam ogromnie każde serduszko i każdą łapkę w górę. Dziękuję Wam za to, że tu jesteście… jesteśmy ❤

Za nagranie do reklamy WOŚP i poznanie Jurka Owsiaka

To takie zakończenie roku z małym przytupem. Jak dobrze wiecie, jesteśmy dumnymi reprezentantami #teamplay, a ostatnio w związku z tym odwiedziliśmy Warszawę, aby wystąpić w reklamie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Oczywiście w centrum uwagi był Jurek Owsiak, którego miałam okazję i przyjemność poznać. To był piękny dzień!

Za udział w cudownej sesji zdjęciowej dla Aprat!

Skoro mowa o blogowych sukcesach, to do sukcesów zaliczyć należy nasz udział w świątecznej sesji zdjęciowej dla APART i druk zdjęć w katalogu dostępnym w salonach. Kilka z nich wrzucam poniżej :) To zawsze ciekawe doświadczenie, gdy zdjęcia robi ktoś inny niż my sami, a w takiej genialnej atmosferze, to już czysta przyjemność! Kolekcję świąteczną znajdziecie na stronie apart.pl

Koniecznie pochwalcie się tym co dobrego przydarzyło się Wam w tym roku! Chętnie przyjmę tę pozytywną energię spełnianych celów i marzeń :) Może być tu, na IG lub FB ❤

makijaż – NOS W PUDRZE

Udostępnij wpis

2 komentarze

 • Karolina 14 grudnia, 2018 at 02:18

  Jejku!! Cudowne są te zdjęcia! Karola jak Ty świetnie tu pozowałaś! Gratuluje wszystkich sukcesów i życzę, aby rok 2019 przyniósł ich jeszcze więcej!

  Odpowiedz
 • Asia 18 grudnia, 2018 at 19:44

  Cudowna sesja! Tak miło się na Was patrzy :))

  Odpowiedz
 • Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Zobacz najnowsze wpisy!