by Karolina

Nasze ulubione książki dla dzieci – FILM

Filmy, Kultura - Szafeczka - 24 lipca, 2017

To pierwszy taki „gadany” film na naszym YouTube, ale mam nadzieję, że to dopiero początek ;) O książki jakie polecamy pytacie nas dość często, dlatego odpowiadamy w filmowym formacie. Dajcie znać jak wyszło :)

Udostępnij wpis

11 komentarzy

  • Jola 25 lipca, 2017 at 08:22

    Super film, ale mina córki jak mama dostaje ataku śmiechu bezcenna Mnie też rozbawiło „o suchym pysku” a i uwielbiam słuchać tej Waszej dziewczynki….świetna jest!!!!

    Odpowiedz
  • Helenka 25 lipca, 2017 at 19:44

    Jesteście świetne i miło słuchać jak Nikola się ładnie wystawia :) a historia, że wyczytala w swojej książce o lapaczach snów jest fantastyczna. Gorące pozdrowienia dziewczyny!

    Odpowiedz
  • Asia 25 lipca, 2017 at 20:17

    Świetnie wyszło! Kręćcie dalej ;)

    Odpowiedz
  • Ania 25 lipca, 2017 at 21:39

    Jesteście genialne! Już się nie mogę doczekać kolejnego filmiku! Super że zarażacie córkę do książek. Rzadko się to już zdarza, ale to świetne uzależnienie. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na drugą część.

    Odpowiedz
  • Wera 26 lipca, 2017 at 14:02

    Świetny filmik ! Też mam molika książkowe co mnie ogromnie cieszy bo nie ma problemu z ortografią i pisaniem opowiadań w szkole .Z naszej strony polecamy „Ferdynanda wspaniałego”, ” Zbudź się Ferdynandzie”, ” Karampyk”,”Pięciopsiaczki „,”Syberyjskie przygody Chmurki „Klątwa 9 urodzin”,” O zajączku Filipie,który ze strachu dokonał wielkich czynów” , „Bardzo mała dziewczynka i bardzo duży miś”, „Awantura o Basię ” „Bajki Oskar Wilde” Puszek Druciak Zakładka i inne Isty ” ,”Krakowska Przygoda”,”Filip i bociany”, „Cukierek ty łobuzie” ,”Paddington”,”O psie którym jeździł koleją”,”Karolcia”,”Wodnik Szuwarek”,”Dzieci z Bullerbyn”…

    Odpowiedz
  • m&m 26 lipca, 2017 at 21:02

    Super filmik :) Kilka książeczek mamy i lubimy , a na listę książek do kupienia na pewno trafią „Pszczoły” – wygląda niesamowicie. Z „Gradki…” polecam zupę marchewkową, moje dzieci ją uwielbiają.
    U nas z tych najbardziej ulubionych to chyba przygody Dunii („Moje szczęśliwe życie” i kolejne części) oraz seria o Albercie (zwłaszcza „Albert i Mika” i „Czy jesteś tchórzem, Albercie?”). Skarpetki też królują, chociaż akurat nie do końca rozumiem ten fenomen ;)A ostatnio kupowałam na prezent „Wielką Księgę Robali” – ciekawa i bardzo ładnie wydana.

    Odpowiedz
  • Kasia J 27 lipca, 2017 at 19:49

    Filmik…prze—-super! Bardzo naturalny, swietny po prostu!

    Odpowiedz
  • Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Zobacz najnowsze wpisy!