by Karolina

Życzę Ci tych 3 rzeczy, bez których ciężko być mamą…

Okiem rodzica - Szafeczka - 23 maja, 2018

To będzie już mój dziesiąty Dzień Mamy! Sama w to nie mogę uwierzyć… Czasem wciąż czuję się tak, jakbym mamą była dopiero chwilkę… Jednak z dość sporą dozą pewności można stwierdzić, że jestem już całkiem doświadczoną mamą. Dlatego właśnie tym wpisem chciałam Wam złożyć życzenia, przecież dobrze wiem czego potrzebujemy ;) Tak, oczywiście poza laurką i pudełkiem czekoladek! Życzę Wam…

Cierpliwości

To jej nam często brakuje i to ten właśnie brak powoduje niepotrzebne napięcia i nerwy. Cierpliwość powinna być przepisywana na receptę wszystkim mamom! Pozawala uniknąć stresowych sytuacji i kłótni. Potrzebna jest nam przy nauce wszelkich nowych umiejętności i podczas odpowiadania na to samo pytanie piąty raz. To też taki mały bonus, bo w relacjach z mężem również się przydaje… tak samo często ;)

Spontaniczności

Niektóre dziecięce pomysły wydają się, delikatnie mówiąc, absurdalne. Jednak czasem warto dać im szansę, bo może urodzić się z tego świetna zabawa lub przygoda! Jednak aby się tak stało, musimy dać się ponieść naszej zwapniałej spontaniczności, dlatego właśnie jej sobie i Wam życzę.

Uśmiechu

Niby każda z nas o tym pamięta i każda chce się uśmiechać jak najwięcej i jak najczęściej. Niestety codzienność potrafi często te plany krzyżować rzucając co rusz kłody pod nogi, a dobrze wiemy że ciężko się je przeskakuje z uśmiechem na twarzy. Ten punkt w sumie jest wynikiem dwóch poprzednich, jednak wcale nie mniej ważny.

Tylko tyle i aż tyle. To życzenia tak samo dla Was, jak i dla mnie samej :) Wszystkiego dobrego Kochane już dziś <3 Mnie pozostaje mi tylko zaprosić Was na mały spacer. O zachodzie słońca. Drogą między polami. Z moją ukochaną córką. Czy może być lepiej?

Karolina: torebka – Tous | biżuteria – Tous | sukienka – NAOKO | buty – born2be

Nikola: koszulka – Mango Kids | spodnie – Zara Kids | buty – born2be

Udostępnij wpis

1 komentarz

  • Marta 23 maja, 2018 at 20:12

    Moje piękne

    Odpowiedz
  • Zostaw komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Zobacz najnowsze wpisy!